Svatba a design nerozlučně spolu. CZECHDESIGN uvádí Snoubení – katalog prstenů od českých designérů

Otevřete s námi láhev šampaňského a pojďme oslavit krásný počin, na který jsme se netrpělivě těšili. Jako pokračování loňské výstavy Snoubení vám představujeme katalog zásnubních a snubních prstenů od českých designérů, společníka na cestě k vysněnému prstenu pro váš velký den. Pod rukama našeho týmu vznikal celý rok a nyní bude dělat radost všem zamilovaným, kteří se chystají k žádosti o ruku nebo ke svatbě. Podívejte se s námi, co v katalogu najdete, čím je výjimečný a proč by neměl uniknout nikomu, kdo chce svým rozhodnutím podpořit český design.

Tištěný katalog a platforma Snoubení je vůbec prvním počinem svého druhu na lokální scéně. Pod produkční záštitou CZECHDESIGNu vznikl ve spolupráci s českými designéry. Ti nám pro jeho účely poskytli své kolekce zásnubních a snubních prstenů, které doteď zůstavaly skryty v osobních portfoliích. Na více než padesáti stránkách tak můžete vybírat z originálních prstenů od Nastassie Aleinikavy, studia JA-RA, Kristýny Malované, Věry Novákové, Hany Polívkové, Evy Růžičkové, Adély Schicker, Ondřeje Stáry, Kláry Šípkové a Jana Vlasáka. Originální tvorba vybraných designérů nabízí rozmanité podoby prstenů od oblíbeného minimalismu přes něžné variace až k tvarovým experimentům.

Prsteny od českých designérů jsou ukázkou originální tvorby, kde si každý najde to své. | Foto: Lenka ŠulcováPrsteny od českých designérů jsou ukázkou originální tvorby, kde si každý najde to své. | Foto: Lenka Šulcová

Myšlenka projektu vznikla na základě dlouholetých zkušeností s našimi zákazníky, kterým pravidelně pomáháme najít perfektní zásnubní či snubní prsten od designéra. Snoubení přinese zjednodušení této cesty nejen nám, ale i samotným designérům a především budoucím manželům.

„Lidé se na nás pravidelně obrací, abychom společně vybrali ideální zásnubní nebo snubní prstýnek od českého šperkaře. Ten proces, na jehož začátku stojí přání zákazníka, už důvěrně známe. Chyběl nám pouze způsob, jak tuto službu odprezentovat a co nejlépe přiblížit, takže vznik katalogu byla jen otázka času. S designéry pracujeme od roku 2003 a projekt je dalším krokem, jak je propojit nejen s širokou veřejností, ale také mezi sebou. Právě to katalog umožňuje. Snoubení by ale nikdy nevzniklo bez našich zákazníků,“ říká o založení projektu Jana Vinšová, ředitelka CZECHDESIGNu.

Katalog je kompletním průvodcem v oblasti snubních prstenů od českých designérů. | Zdroj: CZECHDESIGNKatalog je kompletním průvodcem v oblasti snubních prstenů od českých designérů. | Zdroj: CZECHDESIGN

S volbou prstýnku od českého šperkaře se pojí spoustu výhod, které není třeba příliš vysvětlovat. Kromě toho, že podpoříte lokální tvorbu, získáte prsten na míru s pocitem, že jej někdo vytvořil s láskou a péčí pro vás. Co se na cestě za takovým prstenem může zdát jako překážka, je čas, který je nutné věnovat průzkumu designérské scény. V praxi to znamená návštěvy showroomů a ateliérů designérů, množství schůzek a složité rozhodování. Naše služba kroky výrazně usnadní, nabízí prohlédnout si vše na jednom místě a proniknout i do filozofie jednotlivých tvůrců v přehledných medailoncích. Katalog je kompletním průvodcem, stane se vaší pravou rukou při výběru, díky níž se snadno zorientujete.

Ukázka z katalogu prstenů od českých designérů Snoubení | Zdroj: CZECHDESIGNUkázka z katalogu prstenů od českých designérů Snoubení | Zdroj: CZECHDESIGN

Co na katalogu oceňuje šperkařka Hana Polívková? „V projektu Snoubení se můžete setkat s mnohými designéry, kteří vytváří svatební šperky a můžete si tak na jednom místě prohlédnout neotřelé zásnubní a snubní prsteny, které byste jinde nenašli. Projekt je také jedinečný tím, že se můžete ihned dozvědět, v jakých materiálových variantách jdou prsteny vytvořit, v jaké cenové kategorii prsteny jsou nebo jestli jde do nich třeba vložit kámen.“

Svatební platforma Snoubeni.com

Tištěným katalogem Snoubení nekončí. Vznikl totiž jako součást komplexní platformy svatebního šperku. Na novém specializovaném webu a e-shopu snoubeni.com najdete podrobný přehled prstenů s přesnými parametry a vše, co k výběru potřebujete. Domluvit si s námi můžete také svatební schůzku v našem showroomu, kde společně najdeme to, co hledáte. Naše poradenství dlouhodobě oceňují nejen páry, ale i ti, kteří se k žádání o ruku teprve chystají. Za dobu působení v oboru dokážeme poradit se stylem prstenu i s potřebnou velikostí, která bývá častou komplikací. Všechny cesty přes nás vedou k prstenu podle vašich představ. 

Snubní prsteny z kolekcí designérů jsou láskou na celý život. | Foto: Jan HromádkoSnubní prsteny z kolekcí designérů jsou láskou na celý život. | Foto: Jan Hromádko

Krásné fotografie z hledáčku Jana Hromádka a Lenky Šulcové, lokální svatební móda, grafická úprava designérky Kláry Plicové a v neposlední řadě kvalitní papír s vůní tiskárny. Listování katalogem je zkrátka zážitek sám o sobě. Jeho esencí je však nejširší výběr prstenů od českých tvůrců, který jinde nenajdete. Přesvědčte se sami, tištěný katalog zakoupíte zde nebo u nás v obchodě.

Navštivte také web www.snoubeni.com, kde si prsteny můžete objednat už nyní. Nejraději vás ale uvidíme osobně u nás v kamenné prodejně ve Vojtěšské 3 v Praze. Prstýnky si zde můžete prohlédnout, vyzkoušet a se vším vám rádi poradíme.

Nechte se inspirovat snoubením českého designu a svatby.

Obálka katalogu prstenů od českých designérů Snoubení | Zdroj: CZECHDESIGNObálka katalogu prstenů od českých designérů Snoubení | Zdroj: CZECHDESIGN

Děkujeme designérům za spolupráci, fotografům Janu Hromádkovi, Lence Šulcové, Pavlu Klůsovi, Tomáši Slavíkovi, Mateji Kmeťovi a make up artistce Lindě Mikoláškové, ODIVI (SOBJE) a Pietro Filipi za zapůjčení modelů na focení a modelingovým agenturám Agents Model Management a PURE MODEL Management. 

Za podporu děkujeme magazínu o svatbách MILE, portálu Svatba ve stodole a portálu Svatba.cz.

Související

Svatba v rytmu udržitelnosti. Šaty pro nevěsty, které preferují slow fashion
Móda a šperk

Svatba v rytmu udržitelnosti. Šaty pro nevěsty, které preferují slow fashion

Tereza Urban - 15. 4. 2020 - 7 min.

Svatební dary, které nezapadnou. Darujte novomanželům kvalitu a originalitu
Produktový design

Svatební dary, které nezapadnou. Darujte novomanželům kvalitu a originalitu

Veronika Soukupová - 27. 5. 2019 - 4 min.

Když se svatba snoubí s českým designem. Přinášíme šperkovou ochutnávku ze svatebních realizací designérů
Móda a šperk

Když se svatba snoubí s českým designem. Přinášíme šperkovou ochutnávku ze svatebních realizací designérů

Veronika Soukupová - 2. 5. 2019 - 6 min.

Láska na celý život: zásnubní a snubní prsteny od českých designérů
Móda a šperk

Láska na celý život: zásnubní a snubní prsteny od českých designérů

Tereza Vernerová Volná - 10. 9. 2015 - 5 min.

výstava czd
web expo
SHOP Snoubení
job lab 2024