Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
Sophistic by Veronika, Spring/Summer 2015, zdroj: archiv značky Sophistic by Veronika, Spring/Summer 2015, zdroj: archiv značky

Sophistic by Veronika v novém

Oblíbená česká značka Sophistic by Veronika vítá léto nejen novou kolekcí, ale také novým designem webových stránek a showroomu.

Sophistic by Veronika je značkou velmi oblíbenou u všech žen, které pro svou práci i životní styl potřebují elegantní sofistikovanou a přesto nositelnou módu. Zatímco v dílnách se již pracuje na kolekcích pro podzim a zimu, nově zrekonstruované internetové stránky a showroom na Vinohradech zaplavily květy pivoněk a letní nálada. 

Letní kolekce Sophistic obsahuje všechny kousky oblečení, které zpříjemní léto v kanceláři. Sukně nabírané do pasu zvýrazní siluetu, k dispozici jsou také šaty se sukní s protizáhyby. Pro ty, které preferují spíše pánský styl, nechybí rovné šaty, kalhoty a košile. Pro chladnější letní dny kolekce obsahuje velmi elegantní tříčtvrteční kabátek. Starorůžová, modrá a bílá, v chladivých odstínech jsou doplněny o materiál s potiskem větviček a pivoňkových květů. 

Sophistic by Veronika, Veronika Štěrbová, zdroj: archiv značkySophistic by Veronika, Veronika Štěrbová, zdroj: archiv značky

Značka Sophistic by Veronika byla založena Veronikou Štěrbovou (roz. Benešovou) v roce 2010 a díky svému skutečně sofistikovanému stylu se brzy stala oblíbenou. Většina modelů je určena ženám, které se pohybují v pracovních pozicích vyžadujících business dress code - ovšem chtějí něco originálního a skvěle padnoucího. Každý kousek je totiž možné upravit tak, aby naprosto odpovídal potřebám klientky. Navíc jde o nadčasové kousky, které lze v šatníku skvěle kombinovat. 

Showroom značky najdete na adrese Jana Masaryka 52, Praha 2.

Webové stránky: www.sophistic.cz

Další články