Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Open Call: soutěž na grafický design nové edice společenských her EFKO

Společnost EFKO-karton je výrobcem a zároveň i prodejcem společenských her a hraček. Rádi by nastartovali spolupráci s českými designéry, kteří pomohou moderní design do společenských her implementovat. Grafičtí designéři a ilustrátoři mají možnost projevit zájem o účast v soutěži do 13. července 2022.

EFKO si uvědomuje, že v záplavě her a hraček na trhu, včetně široké palety zahraniční produkce a stále velmi populárních deskových her, není lehké se prosadit. Zákazníka je potřeba zaujmout originálním nápadem a netradičním pojetím.

„Abychom oslovili novou cílovou skupinu, chceme ukázat, že EFKO dokáže držet krok s dobou, a zahájit spolupráci s českými designéry,“ uvádí Miroslav Kotík, jednatel společnosti.

Připravovaná soutěž bude vyzvaná, pro 3 až 4 účastníky, se skicovným 15.000 Kč. Výherce dostane zakázku v celkové hodnotě 80.000 Kč bez DPH a určí spolu se společností EFKO novou grafickou podobu obecně známých společenských her. Soutěž bude jednokolová a bude probíhat v létě a na začátku podzimu, výsledky budou vyhlášeny na podzim.

Zájemci o účast v soutěži mohou zasílat svá portfolia a kontaktní údaje (telefon, e-mail) koordinátorce soutěže Andree Šindelářové (a.sindelarova@efko.cz) do 13. července 2022. 

Další články