Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
Ateliér produktového designu UMPRUM, NikeWomen Studio, zdroj: Nike Ateliér produktového designu UMPRUM, NikeWomen Studio, zdroj: Nike

Nike: Zaměřeno na ženy!

Interaktivní, dynamická a samozřejmě s puncem designu. V prostorách Superstudia Mikulandská byla představena speciální expozice určená především pro ženy.

NikeWomen Studio vzniklo ve spolupráci se studenty Vysoké školy umělecko-průmyslové, ateliéru designu pod vedením Michala Froňka a Jana Němečka. Prostor klasické tělocvičny základní školy byl na základě návrhu studentů přetvořen na interaktivní a dynamickou expozici, která představí návštěvníkům poslední inovace a moderní technologie. Cílem bylo navrhnout takový prostor, který by umožnil představit technologické novinky Nike a zároveň motivoval a inspiroval ženy k pohybu.

Ateliér produktového designu UMPRUM, NikeWomen Studio, zdroj: NikeAteliér produktového designu UMPRUM, NikeWomen Studio, zdroj: Nike

Samotné otevření studia bylo zahájeno setkáním pro novináře, na které čekala nevšední show v podání souboru La Putyka. Kromě parádní podívané se účastníci mohli dozvědět informace o novinkách z nové kolekce pro zimu 2014, která je určená především pro ženy a najdete v ní kousky jak na běh, trénink, tak na volný čas.

Vystoupení La Putyka, NikeWomen Studio, zdroj: NikeVystoupení La Putyka, NikeWomen Studio, zdroj: Nike

Mezi perličky v letošní kolekci patří boty Nike Zoom Fit Agility s technologií Zoom, která přináší více pružnosti a citlivosti. Trénujete ráda venku? Právě pro tyto účely je zde nová nepromokavá bunda Nike Hypertech Full Zip Hoody. Pro milovnice běhání připravil Nike pro letošní zimu hned dvě novinky, a to v podobě běžeckých bot Nike Air Zoom Structure 18 a vesty Nike Aeroloft 800, která je navržená pro zahřátí běžkyně v chladnějších podmínkách. K poslední, ale ne méně důležité novince, kterou mohli účastníci při otevření NikeWomen Studia obdivovat patří kolekce Nike SneakerBoot, která přetváří kultovní mistrovské kousky určené původně pro běh, basketbal nebo trénink na parťáky do každého počasí pro volný čas.

NikeWomen Studio, zdroj: NikeNikeWomen Studio, zdroj: Nike

A jak se motivovat do cvičení přes zimní období? I na tuto otázku má Nike odpověď. Mít osobního trenéra stále při ruce je přece ten největší komfort, který může žena mít. Stačí si nainstalovat novou aplikaci Nike + Trainig Club a pustit se do cvičení.

Galerie

Další články