Na detailech záleží. Firma Mondi nabízí dokonalý papír pro obchodní komunikaci na nejvyšší úrovni

PERGRAPHICA - nástroj pro obchodní komunikaci | Zdroj: Mondi PERGRAPHICA - nástroj pro obchodní komunikaci | Zdroj: Mondi

Ve stále více digitalizovaném světě je kreativně navržená vizitka na kvalitním papíru sama o sobě něčím výjimečným. Proto se stal firemní design ještě důležitější disciplínou, stejně tak jako výběr správného papíru pro obchodní komunikaci. Na jedné straně by měla být jasně rozpoznatelná obchodní identita, na druhé straně by měl být vybraný druh papíru dokonale potisknutelný, vždy dostupný a maximálně udržitelný. Výrobní společnost Mondi zcela splňuje tyto požadavky a nabízí ve svém portfoliu nenatíraný designový papír PERGRAPHICA® vyráběný v Rakousku.

Společnost Mondi ve spolupráci s firmou Europapier vytvořila vzorovou sadu pro firemní design, která dokonale demonstruje pocit z materiálu PERGRAPHICA®. Sada tří složek, z nichž každá představuje jeden druh bílého odstínu PERGRAPHICA® – Natural Rough, Classic Rough, High-White Rough – reprezentuje kompletní sortiment pro ucelenou firemní identitu. Každá složka obsahuje všechny dostupné formáty obálek, vizitku, hlavičkový papír a kartičku s věnováním. Desky složek jsou vyrobené na nedávno zavedené gramáži 400 g/m². 

Cílem je poskytnout zákazníkovi vícesmyslovou kompletní sadu, která zobrazuje všechny detaily důležité pro plánování obchodních tiskovin. To zahrnuje odstín a vnímání tloušťky papíru, tvary obálek včetně šířek klop, kontrolu barevné stálosti loga na různých gramážích a také vyzkoušení několika finálních formátů, jako jsou vizitky, hlavičkové papíry a kartičky s věnováním. Všechny tyto body totiž v konečném důsledku ovlivňují výběr papíru pro potřeby obchodní komunikace. 

PERGRAPHICA® CO2-neutral

Od dubna 2021 je také celá řada PERGRAPHICA® certifikovaná jako CO2 neutral. Veškeré emise CO2, které vznikají při výrobě, jsou kompenzovány a investovány do projektu větrné elektrárny v Brazílii. Proto každá společnost, která se rozhodne používat PERGRAPHICA® pro své nástroje obchodní komunikace a zároveň kompenzuje emise při tisku, má ve finále CO2 neutrální produkt. To je dobrý příspěvek k životnímu prostředí, protože i každý malý čin se počítá. Kromě toho je to také silná přidaná hodnota pro identitu společností. 

PERGRAPHICA - nástroj pro obchodní komunikaci | Zdroj: MondiPERGRAPHICA - nástroj pro obchodní komunikaci | Zdroj: Mondi

10 důvodů, proč si vybrat papír PERGRAPHICA®

PERGRAPHICA® zaujme v mnoha ohledech a zde najdete několik hlavních výhod:

  • Široká škála gramáží od 90 až po 400 g/m², takže z jednoho zdroje lze vyrobit vše od hlavičkového papíru až po vizitky.
  • PERGRAPHICA® se dokonale hodí pro ofsetový i digitální tisk. Díky tomu je ideální pro firemní identitu, kde se obě technologie používají pro různé tiskové potřeby.
  • K dispozici jsou všechny běžné formáty obálek – C4, C5, C6/5 s okénkem i bez okénka a také formát 16 × 16 cm bez okénka. 
  • Mimořádně široké chlopně 5 cm pro stylový vzhled.
  • Žádný vnitřní přítlak na obálky, ten nemění barvu papíru.
  • Všechny obálky s okénky jsou opatřeny fólií odolnou proti teplu, která se při působení tepla, například v laserových strojích, nesráží.
  • Základní papír o gramáži 120 g/m² pro všechny obálky zajišťuje dobrou opacitu.
  • Malá balení obálek po 250 kusech, 16×16 cm pouze po 100 kusech.
  • Rychlá dostupnost do 24 hodin, protože celý sortiment (archy a obálky) je k dispozici ve skladu společnosti Europapier AT ve Vídni.
  • CO2 neutrální a s láskou vyráběné společností Mondi v Rakousku. 

Pokud vás sortiment a nový nástroj zaujal, objednejte si nyní složku bezplatně na uvedené lince po krátké registraci v angličtině zde

Další informace o PERGRAPHICA® a dalších papírech z výrobního portfolia Mondi naleznete na adrese www.mymondi.net.

Článek vznikl v rámci placené spolupráce.

Související

Království papíru. Kde narazíte na nejkrásnější papírnictví plná propracovaných pokladů?
Produktový design

Království papíru. Kde narazíte na nejkrásnější papírnictví plná propracovaných pokladů?

Tereza Urban - 20. 9. 2021 - 14 min.

Graduation Show Design Academy Eindhoven: využít se dá jehličí, stará kůže nebo novinový papír
Interiér a architektura

Graduation Show Design Academy Eindhoven: využít se dá jehličí, stará kůže nebo novinový papír

Jitka Prokopičová - 22. 12. 2016 - 4 min.

Le Papier je základ: Jak vybrat ten nejvhodnější materiál a proč byste si papír měli osahat
Produktový design

Le Papier je základ: Jak vybrat ten nejvhodnější materiál a proč byste si papír měli osahat

Barbora Langmajerová - 7. 9. 2016 - 6 min.

Dnes už dokážeme nahradit plast papírem, říká autorka papírového obalu na vodu
Produktový design

Dnes už dokážeme nahradit plast papírem, říká autorka papírového obalu na vodu

Jindřich Oukropec - 1. 9. 2016 - 7 min.

jelínek
MYP 2024