Móda inspirovaná ovocnými trhy. ADEMI představuje letní kolekci kabelek a oděvů

Bára Poláková s kabelkou Leather handle bag v barvě yellow apple značky ADEMI z nové letní kolekce Frutta Fresca | Zdroj: Natalie Kotrlová Bára Poláková s kabelkou Leather handle bag v barvě yellow apple značky ADEMI z nové letní kolekce Frutta Fresca | Zdroj: Natalie Kotrlová

Proutěný košík, teplý letní vzduch, sluneční paprsky a chuť čerstvého ovoce. Nejen nákupy na ovocných trzích inspirovaly designérku Adélu Mitrengovou k navržení nové kolekce Frutta Fresca, ve které najdete nové varianty stávajících oblíbených modelů ve třech nových barvách.

Větší lepší

V čem jsou nové kabelky rozdílné od předchozích modelů? Tak například v tom, že zatímco Bigger Choices se dočkala pouze většího tvaru, Summer Open Trape Bag má nové výrazné plastické ucho. Původní perlové držátko Pearl Handle v letní variantě Leather Handle Bag zase nahrazuje kožené, díky kterému se kabelka stala ideální taškou pro každý den. V peněžence n.1 pak nově najdete praktickou kapsu na mince. „Dosavadní velikost mých kabelek mi přestala stačit. Původní záměr bylo navrhnout kabelku na to nejnutnější, abych s sebou nemusela nosit zbytečnosti. Ale nakonec i já s nimi nejraději procestuju celou dovolenou, a tím už stoupá potřeba pro více prostoru. Chtěla jsem zkrátka místo i pro sluneční brýle nebo větší telefon,“ vysvětluje důvod změn Adéla Mitrengová, zakladatelka značky ADEMI.

Kolekce rozšiřuje také dosavadní výběr oděvů. Zákaznice mohou vybírat mezi řaseným topem s vázankou Sunny Top a zavazovací košilí Happy Days. Ty, které celé léto tráví v šatech, zase potěší košilové šaty Lola, kaftanové Freedom nebo Sunny Dress s řasením u krku. 

Kabelka Summer Open Trape v barvě nectarine značky ADEMI | Zdroj: Natalie KotrlováKabelka Summer Open Trape v barvě nectarine značky ADEMI | Zdroj: Natalie Kotrlová

Tváří kolekce Fresca Frutta se stala zpěvačka a herečka Bára Poláková, která je dlouhodobou fanynkou ADEMI. „Žlutá Leather Handle Bag je z kolekce moje nejoblíbenější, ale je těžké vybrat jednu. Líbí se mi úplně všechny,“ dodává Bára.

V kolekci Frutta Fresca najdete tři nové barvy inspirované ovocem a zeleninou – Nectarine, Apple a Artichoke. Stejně jako u jiných produktů značky i tady platí, že jsou kabelky ušity poblíž Šumavy z pravé italské kůže Gruppo Mastrotto.