Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
Tereza Vu, foto: LUCY Creative Tereza Vu, foto: LUCY Creative

Krajkové prádlo i barevné plavky v českém provedení

S nadcházejícím létem přichází čas sukní a transparentních halenek, pod které se vyplatí investovat do dražšího prádla. A zároveň pomalu nastává i plavková sezona. Možná jste to zatím netušili, ale krásnou podprsenku nebo plavky seženete také v českých módních vodách.

Tereza Vu

Když se řekne české prádlo, jako první se nám vybaví asi módní návrhářka Tereza Vu. Její typické vysoké kalhotky a krajkové podprsenky jsou prostě úchvatné, a to nejen v černé barvě. Eleganci, smyslnost a ženskou krásu dokonale podtrhuje například i tato červená souprava. V dílně Terezy Vu ale vznikají také plavky. A i když zaplatíte minimálně 2000 Kč za set, investice do kvalitního a originálního prádla se vám určitě vyplatí.

Tereza Vu, foto: Kateřina Novotná PhotographyTereza Vu, foto: Kateřina Novotná Photography

Zuzana Kubíčková 

Zuzana Kubíčková začala s navrhováním prádla teprve nedávno a první samostatná kolekce spodního prádla vznikla až pro nadcházející letní období. Krásné krajkové i hedvábné podprsenky, košilky a kalhotky - s něžnými detaily, třeba v podobě našitých srdíček či různých ornamentů - si ale určitě zaslouží vaši pozornost.

Zuzana Kubíčková, foto: Karel LosenickýZuzana Kubíčková, foto: Karel Losenický

PLOVE

Značka plavek Pavlíny Miklasové, s výmluvným názvem PLOVE, je čerstvým vítězem zlínské soutěže Talent design 2016 - v kategorii Fashion design. Kromě toho nyní prezentuje svoji už druhou kolekci BASIC ´16, inspirovanou Japonskem, v holešovickém showroomu Koncept Story. Pokud se vám líbí jednoduché plavky s nápadem a efektními detaily, PLOVE vás rozhodně osloví.

Plove, Zdroj: PlovePlove, Zdroj: Plove

Laia

Za značkou Laia stojí Zuzana Janovcová, která vozí materiály na plavky až ze slunné Itálie a Španělska. Samotná výroba ale probíhá v Čechách. Bikini i monokini jsou tak designované podle nejnovějších trendů a zároveň nabízejí komfort precizně zpracovaného kvalitního materiálu. Letos v létě vítězí netradiční vzory, ale i jednobarevné, ať už v zářivých odstínech, nebo něžné bílé. Kromě plavek nabízí Laia i řadu dámských košilek a pyžam. Cena monokin se pohybuje okolo 1500 Kč. Bikini pak můžete pořídit jednotlivě, za kalhotky dáte cca 500–1000 Kč a za podprsenku cca 1000–1500 Kč.

Laia, Zdroj: www.laia.czLaia, Zdroj: www.laia.cz

Galerie

Další články