Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
TEDx Prague logo TEDx Prague logo

Kde leží hranice řečnictví?

Pozvánka na sobotu 25.5.2013.

Každý by chtěl dělat zajímavé věci a chodit s inspirativními lidmi na pivo. Jestli se vám něčeho z toho nedostává, vypravte se v sobotu na konferenci TEDx Prague.

Kromě toho, že tu potkáte například neurovědce, děvče z USA, opravdovou dámu, fyzika a konceptuálního umělce, možná se od nich naučíte i to, jak představit co děláte (cokoliv normálního, obyčejného a na první pohled nezajímavého už to je) tak, aby vás okolí pokládalo za studnici svého poznání a inspirace.

TEDx (pro ty, kdo o podobných akcích ještě neslyšeli) je celodenní konference, menšího a lokálnějšího rázu. Nad vším bdí organizace TED, která vznikla v roce 1984 a původně chtěla propojit světy Technology, Entertainment a Design. Dnes jejich webová zásobárna krátkých přednášek propojuje ale takřka všechny obory – jakkoliv roztodivné se mohou zdát.

Protože mě velmi zajímá letošní téma Přes hranice; a také to, jestli pražská verze TEDx stojí za účast; podám o jejím průběhu pečlivou zprávu. (Pro ty, kdo se sami v sobotu do haly Folimanka nevypraví).

Galerie