Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
www.eshop.czechdesign.cz, grafika: Studio Anymade www.eshop.czechdesign.cz, grafika: Studio Anymade

Jarní designová líheň - mimořádný pop-up eshop otevírá!

Je na čase probudit se ze zimní šedi a osvěžit sebe i svůj šatník. Abychom Vám s tím pomohli, připravili jsme po Vás mimořádný jarní prodej českého designu, se kterým zaručeně rozkvetete. Tak vzhůru do toho, nakupujte online na CZECHDESIGN pouze do 31.3.2016!

Jaro je za dveřmi, je tedy nejvyšší čas se na něj řádně připravit. Příroda se za nedlouho vyšperkuje kvítky nejrůznějších barev a my se přeci nenecháme zahanbit. Vybrali jsme více jak 40 produktů od českých designérů, se kterými vám to bude na jaře prostě slušet! Můžete je nakupovat online na pop-up eshopu CZECHDISGN pouze do 31.3.2016.

Šperky a módní doplňky jsou hlavní elementy naší jarní líhně. Nebojte, náš výběr je široký, takže každý si v něm najde to své. Všechny romantické duše určitě potěší náhrdelníky s lesními poklady od úspěšné designéry Nastassii Aleinikavi, naopak ty odvážnější z nás ocení porcelánové přívěsky Lady Bitch od uskupení Shit happens. Náušnice můžete vybírat dle různých materiálů – stříbrné od Kateřiny Matěchové, ocelové od Karly Olšákové, betonové od společnosti Gravelliporcelánové od Lucie Kováčikové. Hlavu vám zamotáme určitě i batohy od Project Bag Girls nebo brašnami od značky Eggo.

Ponožky české značky Grapenger, zdroj: GrapengerPonožky české značky Grapenger, zdroj: Grapenger

I pánům to musí na jaře řádně slušet. Ať už s pořádně chlapáckými koženými opasky od českého brašnářství Eggo, nebo s barevnými pletenými motýlky pod krkem značky Alter deco. Zaručeně oslní také s veselými ponožkami od nového českého labelu Grapenger.

Ponožky Grapenger, zdroj: GrapengerPonožky Grapenger, zdroj: Grapenger

Zapomenout nemůžeme ani na ty nejmenší z nás. Pro ně jsme připravili čerstvě vylíhlá kuřátkalabutě značky Kutulu, pexeso, které malým objevovatelům ukáže, co vše mohou najít v lese a oblečení šité s láskou od Cuna vlnami.

Dřevěná hračka LABU od Kutulu, zdroj: KutuluDřevěná hračka LABU od Kutulu, zdroj: Kutulu

Nejen to ale ještě mnohem více naleznete v našem pop-up eshopu. Ale pozor, prodej potrvá pouze do konce března, nebo do vyprodání zásob. Není na co čekat, přivítejte jaro s námi jak se sluší a patří!

Galerie

Další články