Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
Knihkupectví PAGE FIVE Knihkupectví PAGE FIVE

Design Menu #11

Láska k jídlu, designu a dobrému vínu tvoří unikátní kombinaci Design Menu. První neformální večeře s designéry v tomto roce se bude konat ve čtvrtek 16. ledna. Hlavním hostem bude tentokrát mladé nakladatelství a knihkupectví Page Five a ilustrátorka Ilona Polanská z umělecké dvojice Tomski&Polanski.

Patříte mezi milovníky dobrého jídla a kvalitního designu? Pak je Design Menu přesně pro vás! Na letošní první večeři s designéry budeme mluvit především o mladém a jedinečném knihkupectví a nakladatelství Page Five, které k nám přináší unikátní výtvarně zpracované knihy.

Ilona Polanská je ilustrátorka, která působí v umělecké dvojici Tomski&Polanski, jejíž dílo zdobí také například jednu stěnu v CZECHDESIGNu. Její osobité ilustrace se objevují na stránkách médií, ale také na zdech domů. Interaktivní sešit pro děti s jejími ilustracemi byl vůbec první publikací, kterou nakladatelství Page Five vydalo.

Page Five bude mluvit o zinech studentů vysokých škol, představí interaktivní sešit NEBULA, který přijde okomentovat autorka Ilona Polanská. Ukáže také práce zakladatelů Františka KastaŠtěpána Soukupa a poví vám, co se jim líbí!

Těšit se kromě povídání o designu můžete na výborné jídlo, jehož součástí bude také ochutnávka vína LAHOFER.

A co bude na menu? Nechte se pro tentokrát překvapit, ale prozradíme vám, že se na jeho přípravě budou podílet také naši hosté!

Přijďte si s námi popovídat!
Těšíme se na vás!

Kapacita omezena.
Rezervaci na tuto akci potvrďte prosím na emailu: radka.machalicka@czechdesign.cz
Kdy: čtvrtek 16. ledna od 18:30
Kde: CZECHDESIGN/GALERIE, Vojtěšská 3, Praha 1
Vstupné na přednášku: 200 Kč (večeře, degustace vína a veškeré nápoje zahrnuty v ceně)
Produktový partner: IKEA, LAHOFER

Design Menu je neformální večeře s designéry určená všem, kteří se zajímají o design, krásno, a mají rádi dobré jídlo.

Galerie

Další články