Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Design konference pro firmy prozradí, jak efektivně spolupracovat s designéry

Kvalitních designérů je spousta. Firem, které umí design efektivně zapojovat do svých projektů, je ale málo. Nezávislá odborná organizace CZECHDESIGN a největší přehlídka designu ve střední Evropě Designblok, vás zvou na první design konferenci pro firmy. Co je to design a jaký má potenciál pro firmu? Jak najít toho správného designéra? Proč je pro jednu firmu design inovace a pro druhou nástroj PR? Na všechny otázky odpovíme v naší instalaci v Openstudiu, na odborné konferenci nebo se můžete zeptat přímo ředitelky CZECHDESIGN Jany Vinšové na komentované prohlídce.

konference:

• Design & Business talks •

Jediná konference o designu určená pro firmy, ne pro designéry. Pro firmy, které s designem začínají nebo cítí potřebu začít. Dozvíte se proč a jak byste design měli řešit. Ukážeme vám, jaké přínosy pro váš business design může mít. A na skutečných příkladech z českého prostředí uvidíte nejlepší praxi i chyby, kterých byste se měli vyvarovat. To vše z pohledu firem i z pohledu designérů.

Konference je zaměřená prakticky, odnesete si konkrétní pomůcky, návody a tipy. Zároveň budete mít příležitost diskutovat témata se speakery i dalšími účastníky konference při neformálním podvečerním koktejlu. Bližší program a jména speakerů najdete na webu konference.

27. 10. / PÁ / 16 - 19 hod.
Press Lounge, Superstudio, Výstaviště Praha Holešovice.
Vstupné: 1200 Kč (zahrnuje celotýdenní vstup na Designblok)

Počet míst omezen. Rezervace online.

AKTUALIZOVÁNO 19. 10. 2017: Konference je vyprodaná.

• Komentované prohlídky pro firmy • 

Zástupce firem provedeme tím nejzajímavějším, co je na Designbloku k vidění, a představíme talentované designéry i úspěšné firmy, které s nimi spolupracují. Nahlédněte pod pokličku designérských projektů a využijte jejich zkušenosti ve své firmě. Projděte se po Designbloku s manažerkou CZECHDESIGN Janou Vinšovou.

26., 28. 29., 30.10. / ČT, SO, NE, PO / v 16 hod.
Sraz u instalace Czechdesign v Openstudiu, Výstaviště Holešovice.
Vstup zdarma. Počet míst omezen. Rezervace online.

• Hot desk v Openstudiu •

Chcete svoje produkty či služby vyvíjet společně s designéry? Nechte si poradit od organizace, která propojuje firmy a designéry již 15 let. Seznámíme vás s procesem spolupráce s designérem a s cestami, jak takovou spolupráci nejefektivněji navázat. Stavte se v naší instalaci v Openstudiu probrat váš projekt, budeme se vám věnovat!

26. - 30. 10. / ČT - PO / 10 - 21 hod.
Openstudio, Výstaviště Praha Holešovice.

• Těšíme se na vás! •

Jsme nevládní organizace a naším cílem je nadchnout pro design českou veřejnost i podniky a ukázat jim cestu ke spolupráci s designéry. Věříme, že takto posílené vazby prospějí všem: zvýší konkurenceschopnost firem, nabídnou lepší uplatnění designérům a přinesou kvalitní a funkční design všem jeho uživatelům. Přijďte se dozvědět víc!

Za podporu projektu děkujeme našim partnerům - společnosti Profil Media a firmám Plastia a Nestlé. Náš program dále podpořili: Ministerstvo kultury ČR, Státní fond kultury ČR, Magistrát hl. m. Prahy a Městská část Praha 1.

Vizuální styl pro festival Designblok 2017, zdroj: Profil MediaVizuální styl pro festival Designblok 2017, zdroj: Profil Media

Další články