Chceš být Best in Design? Už tento víkend končí možnost přihlásit se do prestižní soutěže pro mladé a nadějné designéry!

„Do soutěže Best in Design jsem se hlásil opakovaně a samozřejmě doufal, že se snad už umístím na předních příčkách. A možná to byly i ty plakáty, které každý rok lepí organizátoři nad pánské pisoáry v univerzitní budově U16 Univerzity Tomáše Bati a které bylo těžké ignorovat,“ vypráví vítěz kategorie Communication Design Adrián Gubrica. | Zdroj: Zlín Design Week „Do soutěže Best in Design jsem se hlásil opakovaně a samozřejmě doufal, že se snad už umístím na předních příčkách. A možná to byly i ty plakáty, které každý rok lepí organizátoři nad pánské pisoáry v univerzitní budově U16 Univerzity Tomáše Bati a které bylo těžké ignorovat,“ vypráví vítěz kategorie Communication Design Adrián Gubrica. | Zdroj: Zlín Design Week

Titul Best in Design 2024 a finanční výhra k tomu. Lákavé, že? Deadline přihlášek 15. ročníku soutěže neúprosně klepe na dveře! Přihlásit se mohou jednotliví autoři i autorské kolektivy do 30 let. Soutěžící se mohou přihlásit do jedné ze čtyř kategorií: Product & Industrial design, Fashion design, Service design a Communication design. Spolu s Hlavní cenou letos bude opět udílena Cena médií, jejíž vítěze vyberou z řad semifinalistů přední představitelé médií spojených s designem. Jediné, co ti stačí k přihlášení, je odvaha a talent, a proto si v diáři označ, že již tento víkend 4. 2. 2024 se přihlášky uzavírají.