Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Český e-shop získal prestižní cenu za obal na psí krmivo

E-shop Spokojený Pes přišel na trh s novinkou. Pro své zákazníky si připravil netradiční balení, ve kterém jim doručí jak objednávku, tak zároveň speciální boudičku pro jejich mazlíčky, kterou si mohou sami složit.

Autorem návrhu krabice, pro jejíž složení není třeba žádného lepidla ani nůžek, je Petr Kaczora. Samotný nápad je kromě jiného také dalším zpříjemněním procesu a ozvláštněním jinak tak stereotypního nákupu na internetu.

Na celosvětové obalové soutěži WorldStar Packaging Awards, hodnotila odborná porota 291 projektů z 35 států. E-shop Spokojený Pes se svou unikátní, víceúčelovou krabicí, kterou po doručení lze předělat na psí boudičku, zvítězil v kategorii ostatní. Tento obal také slavil úspěch na české soutěži Obal roku 2016.

Spokojený pesSpokojený pes

Obal a pelíšek v jednom. Vyhrála víceúčelovost

Víceúčelová krabice, slouží jako transportní přeprava pro krmivo a zároveň je i pelíškem pro domácí mazlíčky. Potkává se s myšlenkou obalové soutěže Young Package, která nabádá designery, aby uvažovali ekologicky a snažili se vymýšlet obaly, co neslouží pouze k jednomu účelu. Za soutěží stojí přední výrobce obalů společnost Model Obaly a. s., která tuto soutěž vyhlašuje již od roku 1996.

Spokojený PesSpokojený Pes

Snažíme se, aby zákazník měl z nákupu u nás skutečný a pozitivní pocit, pocit překvapení, že jde online nakoupit ještě lépe, než kdy očekával. Boudička nám tento úkol pomáhá plnit.” řekla spolumajitelka e-shopu Spokojený Pes Soňa Fialková.

Další články