Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
Autor: Aneta Haushalterová, Papelote, Zdroj: www.papelote.cz Autor: Aneta Haushalterová, Papelote, Zdroj: www.papelote.cz

Bloky, aneb jak si zpříjemnit návrat do školy

Školáci už jsou zpět v lavicích a i vysokoškoláci už si zvykají na školní povinnosti. Po krásných letních dnech u moře se málokdo těší na návrat do stereotypu studijních dní. Nemluvě o stresu a povinnostech. I takové nepříjemnosti se ale dají zpříjemnit! Chtělo by to přibalit s sebou do tašky něco, co vám i v brzkých ranních hodinách vykouzlí úsměv na tváři!

Papelote

České papírnictví, které nabízí široký sortiment výrobků z papíru včetně originálních kousků pro všechny, kteří se chtějí odlišit. Podoba produktů od prvotního nápadu až po poslední detail vzniká v papelote studiu, lokální výrobu pak zajišťuje blízká tiskárna či šicí dílna. V sortimentu papírnictví můžete najít diáře, papírová fotoalba, ale třeba i velice vtipné komplimentky s citáty z her Dejvického divadla.

Více informací na webových stránkách: www.papelote.cz

Papelote, zdroj: www.papelote.czPapelote, zdroj: www.papelote.cz

Voala

Značka, která věří, že sešity, bloky a zápisníky nejsou jen kusy papíru. Produkty jsou vyráběny ručně a s láskou, přímo klientům na míru. Všechno jsou zároveň z ekologického a recyklovaného materiálu. Nás zaujal tento zápisník Flow. Je vytvořen autorským stínotiskem, takže je každý kus jedinečným originálem.

Více informací na webových stránkách: www.voala.cz/

Voala, zdroj: www.voala.czVoala, zdroj: www.voala.cz

Calico

Balicí papíry oceněné stříbrem v soutěži Fedrigoni Top Award, ruční výroba a dnes již téměř zaniklá technika výroby kartounového tisku. To jsou tři věci, které nejlépe vystihují luxusní papírenské výrobky této české značky. Vzory působí historickým dojmem, který je však propojen zároveň s modernou a vytváří tak originální kontrast. Co říkáte na tento?

Více informací na webových stránkách: www.calico.cz

Calico, zdroj: www.calico.czCalico, zdroj: www.calico.cz

Skoba

Papírenská dílna SKOBA navazuje na knihařskou tradici, ale rozhodně se nebrání vývoji. Neustále se posouvá v myšlenkách dál a vytváří nové originální projekty. Zakládá si právě na originalitě, snaží se prošlapávat si vlastní cestičku a neopakovat, co už vzniklo v minulosti. Notes, zápisník, skicák nebo diář si můžete objednat podle svých představ na zakázku nebo vybrat ze širokého sortimentu shopu. Co třeba tento retro?

Více informací na webových stránkách: www.iskoba.cz

Skoba, zdroj: www.iskoba.czSkoba, zdroj: www.iskoba.cz

Clever minds

I když někdo může vnímat papír jako něco, co už je dávno tabu, Clever minds se snaží dokázat, že je tomu právě naopak. Ani ty nejdokonalejší technologie nedokážou nahradit dokonalost, která se v jednoduchosti papíru skrývá. V dnešním světě se jen málokdo těší do práce nebo do školy a je tedy potřeba najít si něco, co by tento postoj změnilo. Clever minds vidí budoucnost právě v kouzlu tužky a papíru/notesu. Co myslíte?

Více informací na webových stránkách: www.cleverminds.eu/

Clever minds, zdroj: www.cleverminds.euClever minds, zdroj: www.cleverminds.eu

Galerie

Další články