Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Being a design manager

LEGO, Nestlé a mnoho dalších. To jsou klienti Amrity Bhui. Jak řídit design proces tak, aby přinesl efektivní výsledky? V Praze, Zlíně a Ústí nad Labem povede holandská expertka přednášky i praktický workshop. Přijala pozvání v rámci projektu Budoucnost evropského designu, který pro designéry, odborníky, firmy i veřejnost realizuje CZECHDESIGN.

Skrze holandskou organizaci PARK, světovou špičku v oblasti design managementu a design leadershipu, vede Amrita globální hráče k úspěšným realizacím v oblasti designu a zhodnocuje tak jejich pozici na trhu.

Amrita zahájila svoji úspěšnou kariéru jako produktová designéra po absolvování the National Institute of Design v Indii a oboru Strategic Product design na Delft University of Technology v Holandsku. Od roku 2010 působí jako konzultantka v organizaci PARK, kde vede design procesy firem na světové úrovni. Je pro ni velmi důležité, aby byla součástí celého procesu společně s klienty a vytvářela tak vzájemně obohacující vztah, který přináší výsledky. Mezi její klienty patří LEGO, Nestle, Reckitt Benckiser, Niko, nebo průkopník design managementu v ČR, firma Plastia. 

V rámci přednáškového cyklu Budoucnost Evropského designu pod pokličku úspěšných design realizací můžete s Amritou Bhui nahlédnout na následujících akcích: 

22/4 v 11:40 / Konference ZLIN DESIGN WEEK

22/4 v 18:30 / přednáška "Being a design manager" na UMPRUM, Nám. Jana Palacha 80, Praha 1, místnost č. 115

23/4 celodenní program na FUD UJEP, Pasteurova 9, Ústí nad Labem
9:30 – 12:30 přednáška "Being a design manager"
13:30 – 17:00 navazující praktický workshop 

Pro více informací a účast na přednášce a workshopu na ústecké FUD UJEP, prosíme, rezervujte si své místo.

Přednáškový cyklus Budoucnost evropského designu, který CZECHDESIGN realizuje v letech 2015 - 2016, je podpořn Fondem EHP grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.

Galerie