Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
batohy a tašky batohy a tašky

BAG TO SCHOOL

Jsou krásné, praktické a pohodlné. Vybrali jsme pro vás desítku českých a zahraničních výrobců tašek a batohů, které uspokojí potřeby současného městského člověka. Jaký styl vám sedí nejvíc?

Braasi Industry

Braasi Industry, Batoh PURISTA, zdroj: www.braasi.comBraasi Industry, Batoh PURISTA, zdroj: www.braasi.com

Batohy české značky Braasi Industry budou vyhovovat lidem, kteří jsou v pohybu. Jsou vyrobené z odolných materiálů, takže jsou vhodné pro příznivce městské cyklistiky a cestování. Navíc s nimi na ulici uděláte parádu. Koupit je můžete přes internet nebo u těchto prodejců.

Luciela Taschen 

Luciela Taschen, LT OVAL, zdroj: www.mdls.cz/download/images/11041641_957171990969919_9155702254902788115_n.jpgLuciela Taschen, LT OVAL, zdroj: www.mdls.cz/download/images/11041641_957171990969919_9155702254902788115_n.jpg

Česká návrhářka Luciela Taschen nás zaujala kolekcí tašek a batohů inspirovanou tetováním a piercingem nebo aktuální kolekcí LT OVAL. Luciela používá kvalitní českou kůži a její produkty jsou šité ručně. Koupit je můžete v showroomu v Petrské ulici.

Elega

Elega, modrý messenger, zdroj: www.elega.czElega, modrý messenger, zdroj: www.elega.cz

Kvalitní kožené výrobky pro vyznavače elegance. Tradice české značky Elega sahá až do druhé poloviny 19. století. Firma sídlí v Třebechovicích pod Orebem a používá nejkvalitnější české a italské materiály.

Alexandra Monhartová

Alex Monhart, PRIMUS 2.0, zdroj: www.alexmonhart.orgAlex Monhart, PRIMUS 2.0, zdroj: www.alexmonhart.org

Česká návrhářka Alexandra Monhartová se věnuje především pánské módě. Českou módní scénu zaujala svými originálními motýlky. V současnosti se zaměřuje na tvorbu městských unisex batohů. Její showroom najdete na Letné.

Playbag

Playbag, LAINA, zdroj: www.playbag.czPlaybag, LAINA, zdroj: www.playbag.cz

Českou značku Playbag není třeba dlouze představovat. Designéři se specializují na výrobu městských batohů, tašek, kabelek, pouzder a doplňků. Jednoduchá estetika výrobků Playbag vychází z funkce. Vegany navíc potěší jejich nová kolekce Boneless, která myslí na osud zvířat a ctí ekologické ideály. Playbag má showroom na Žižkově.

Project Bag Girls

PBG, Collection 2015, zdroj: www.projectbaggirls.comPBG, Collection 2015, zdroj: www.projectbaggirls.com

České návrhářky Klára Felixová, Aneta Vojtová a Tereza Horáková založily webovou platformu Project Bag Girls, která nabízí dámské tašky. PBG dbají na kvalitu, jednoduchost a multifunkčnost svých produktů. 

Kristýna Javůrková

Kristýna Javůrková, Kolekce BAGS, zdroj: www.kristynajavurkova.com/index.php?/current-collections/bags/Kristýna Javůrková, Kolekce BAGS, zdroj: www.kristynajavurkova.com/index.php?/current-collections/bags/

Máte doma staré džíny, které je vám líto vyhodit? Návrhářka Kristýna Javůrková jim vdechne nový život! 

Ultraolive

ULTRAOLIVE, Taped Seam Dry Bag, zdroj: www.ultraolive.comULTRAOLIVE, Taped Seam Dry Bag, zdroj: www.ultraolive.com

Heslo americké značky Ultraolive je Keep It Movin. Vyrábějí vysoce odolné unisex tašky a batohy. Důkazem kvality je desetiletá záruka na opravu či výměnu zboží. Zaujala nás jejich variabilní minimalistická taška. 

Qwstion

Qwstion, Black Leather Edition. zdroj: www.qwstion.comQwstion, Black Leather Edition. zdroj: www.qwstion.com

Švýcarská značka Qwstion se vyznačuje výrazným vizuálním stylem, funkcí, kvalitou materiálů a důrazem na současné potřeby. Nám se líbí elegantní, multifunční dámský batoh.

Haerfest

Haefest, HYPER Collection 2015, zdroj: www.haerfest.usHaefest, HYPER Collection 2015, zdroj: www.haerfest.us

Brooklynská značka Haerfest (čteno Harvest) vyrábí čisté, nadčasové městské batohy a tašky. Značku založila trojice williamsburgských designérů, kteří se hlásí k inspiraci značkou Muji. Baví nás jejich práce s barvami v kolekci Hyper.

Galerie

Další články