Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Aktuálně z CZECHDESIGNu: chystáme designérskou soutěž pro výrobce produktových štítků světoznámých značek

Původně německá firma RATHGEBER, která má výrobní závod i v ČR, produkuje již téměř 70 let reklamní a technická značení pro podniky z průmyslu, obchodu a služeb. Nyní prostřednictvím otevřené soutěže pro grafiky a studia hledá inovativní a vizionářská řešení.

Štítek, etiketa nebo emblém - produkty, nad kterými při nákupu nepřemýšlíme, ale jsou pro nás samozřejmostí. Zajímá nás brand, který nesou, a jeho image. Přesto jejich kvalita, materiálové a vizuální zpracování často ovlivňuje výsledný dojem a spokojenost s daným produktem. 

RATHGEBER, rodinná firma původem z Německa, je jedním z předních evropských výrobců těchto produktů. Najdete je na výrobcích firem jako jsou Adidas, Bosch, Möet, Škoda, TATRA, SAPELI, Petrof nebo Siemens. V Bystřici nad Pernštejnem kromě prodejní centrály sídlí i významné výrobní centrum firmy.

Soutěž, kterou nyní se zadavatelem připravujeme, má za cíl najít nová ideová a vizionářská řešení produktových štítků. Bude jednokolová a otevřená a odstartuje na konci září. O detailech budeme informovat v některém z následujících článků. 

Více informací: Michaela Holubec Birtusová, michaela.birtusova@czechdesign.cz

Galerie

Další články