Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
PLAN, Zdroj: plannabytek.cz PLAN, Zdroj: plannabytek.cz

Aktuálně: S podporou CZECHDESIGN vzniká nová značka kancelářského nábytku PLAN

CZECHDESIGN zorganizoval tendr pro ostravského výrobce nábytku B2B Partner, který vyhrálo designérské duo Boris Klimek a Lenka Damová. Společně vytvořili novou značku českého kancelářského nábytku PLAN. První kolekce nese název LAYERS a představuje na českém trhu unikátní kancelářskou sadu nábytku, která je nejen funkční a současná, ale i cenově dostupná.

„Jsme PLAN, nová značka kancelářského nábytku. Naším cílem je přinášet neotřelý, originální design s přidanou hodnotou za přijatelnou cenu. Přestože jsme na trhu noví, nejsme žádní začátečníci – stavíme na zkušenostech společnosti B2B Partner, získaných osmiletou působností v oboru výroby a prodeje kancelářského vybavení. Značka PLAN má ambice rozšířit nejen sortiment nabízený společnosti B2B Partner, ale obecně dostupný sortiment kancelářského vybavení na trhu a pozvednout tak úroveň nabízených produktů v daném sektoru o úroveň výše.“ píše o sobě nová značka na webu plannabytek.cz.

Designéři PLAN, Boris Klimek a Lenka Damová, zdroj: plannabytek.czDesignéři PLAN, Boris Klimek a Lenka Damová, zdroj: plannabytek.cz

Spolupráce výrobce s designéry vznikla na základě uzavřené soutěže organizované CZECHDESIGN. Vše o nové značce naleznete na webu plannabytek.cz.

Kolekce kancelářského nábytku LAYERS, Zdroj: plannabytek.czKolekce kancelářského nábytku LAYERS, Zdroj: plannabytek.cz

Další články