Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek
Annanemone-Žraločí plavky, zdroj: etsy.com Annanemone-Žraločí plavky, zdroj: etsy.com

5 tipů na plavky, které udělají vaše léto ještě oslnivější

Léto v plném proudu, a tak je nejvyšší čas rozvířit stojaté vody v aquaparku a na koupáku a pořídit si nějaký slušivý outfit k vodě. Na českém trhu se opět urodilo několik novinek, které by vám neměly jen tak uniknout.

Page Underwear

Page Underwear, ať už zní sebevíc mezinárodně, je ryze česká značka především luxusního, na míru šitého spodního prádla. V jejich sortimentu se ale najde i několik slušivých plavek ušitých v České republice. Co říkáte na tyhle námořnické?

Page Underwear-Námořnické bikiny, foto: Severin, zdroj: molo7.czPage Underwear-Námořnické bikiny, foto: Severin, zdroj: molo7.cz

LUFT

Nejen lufťáci jistě nepohrdnou plavacím úborem značky LUFT. LUFT sice vznikl až v roce 2013, nasává ale inspiraci už z let 30. a 40. A že to nejsou modely jen pro pamětnice, se můžete přesvědčit sami. V poslední době v katalogu značky můžete najít plavky různých barevných kombinací inspirované brazilskými plážemi. Plavky můžete pořídit třeba v Aktu Práce na Žižkově.

plavky LUFT, zdroj: aktprace.czplavky LUFT, zdroj: aktprace.cz

Plove

Nemohl by to být článek o plavkách, kdybych zde nezmínila značku Pavlíny Miklasové Plove. Její kolekce ´16 limited s proužkyžraloky je zkrátka nepřehlédnutelná. Modely si můžete vyzkoušet a rovnou odnést domů v showroomu Koncept Story na Řezáčově náměstí.

Plove-16LIMITED, foto: Robert Houzar, zdroj: plove.czPlove-16LIMITED, foto: Robert Houzar, zdroj: plove.cz

Win Win Love

U Win Win Love najdete především okořeněné vintage úlovky. Protože prostě recyklace! A za mě bodují tyhle jednodílné plavky Addicted. Stavit se pro ně můžete přímo v prodejně Win Win Love na adrese Míšeňská 10.

Plavky Addicted, zdroj: winwinlove.euPlavky Addicted, zdroj: winwinlove.eu

annanemone

Anna Šebestová vystupující pod značkou annanemone má nádherné látky s autorskými kresbami lenochodů, hrošíků nebo housek. Ty můžete najít na kuchyňských zástěrách, taškách, sukních a samozřejmě i plavkách. A já si jdu asi rovnou objednat ty se žralokem.

Annanemone-Žraločí plavky, zdroj: etsy.comAnnanemone-Žraločí plavky, zdroj: etsy.com

Timo a Litex

Kromě mladých, progresivních značek fungujína českém poli i stálice v podobě značky Timo nebo Litex, které za sebou mají více než dvacetiletou úctyhodnou historii. Obě značky propagují pestrost střihů i potisků. Někdy je ale té pestrosti ažaž.

Timo plavky, zdroj: timo.czTimo plavky, zdroj: timo.cz

Další články