Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Výzva: Festivalová škola Arts managementu (4+4 dny v pohybu)

Soutěž byla ukončena
Deadline: 22. srpen 2018
Odměna: účast na sérii přednášek a workshopů
Kategorie: Design management
Příležitosti: Workshopy
Odkaz: http://ctyridny.cz/festivalova-skola-2018/

Projekt Místa činu v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu vyhlašuje výzvu na čtyřdenní festivalovou školu od 10. do 13. října 2018. Akce je určena studentům, umělcům a zástupcům organizací působících v oblasti kultury a přihlásit se můžete do 22. srpna.

Festivalová škola je určena studentům, umělcům a zástupcům organizací působící v oblasti kultury. Cílem festivalové školy je nabídnout účastníkům sérii přednášek a workshopů renomovaných odborníků z různých oblastí umělecké produkce (fundraising, právo, sebeprezentace, marketing, osobní rozvoj, koučink, zpětná vazba projektů účastníků, ad.). Festivalová škola nabízí unikátní příležitost pracovat ve skupině 25 vybraných účastníků formou workshopů, přednášek, diskusí a společného sdílení. 

Program

Součástí školy je společná návštěva večerních festivalových programů a možnost nahlédnout do zákulisí organizace mezinárodního festivalu na netradičním místě (mimo jiné setkání s umělci českých premiér a s organizátory festivalu). 

Lektoři, na které se můžete těšit v letošním roce: Veronika Bednařová, Pavlína Fechterová, Sodja Lotker, Magdalena Špačková (České centrum fundraisingu), David Kašpar, Martin Hudeček, Václav Kuneš, Jan Školník, Jiří Sulženko, a Denisa Václavová

Více o programu se dozvíte zde.

Podmínkou je 100% účast na všech akcích školy a součástí nabídky je rovněž možnost návštěvy festivalu (české premiéry, zahraniční premiéry, procházky, ad.).

Přihlášení

Poplatek za účast ve festivalové škole včetně vstupenek na představení je 1500 CZK s tím, že organizátor požaduje zálohu ve výši 1 000 CZK nejpozději do 15. září 2018. 

Výběr účastníků provede organizátor a výsledky oznámí všem zájemcům do 31. srpna 2018. 

Termín uzávěrky přihlášek je 22. srpna 2018. Přihlásit se můžete prostřednictvím webového formuláře.

Více informací o festivalové škole: www.ctyridny.cz

Kontakt: Nikola Böhmová - produkce, n.bohmova@icloud.com (v případě urgentních dotazů volejte tel.: 777 305 957 - Markéta Černá)

zdroj: Culturenet