Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Teendesign 2020

Soutěž byla ukončena
Deadline: 30. listopad 2020
Odměna: účast v týdenním kurzu mezinárodní letní školy ArtCamp 2021
Kategorie: Digitální design & UX Ilustrace Grafický design
Příležitosti: Soutěže
Odkaz: https://fdu.zcu.cz/cz/1496-teendesign

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni vyhlašuje čtrnáctý ročník výtvarné soutěže pro středoškoláky na téma „ZAČÁTEK A KONEC“.

Teendesign je každoroční mezinárodní výtvarná soutěž určená pro studenty všech typů gymnázií, středních a vyšších odborných škol (věk 15+), jejímž cílem je hledat nové talenty, podporovat mladé kreativní lidi v jejich umělecké tvorbě a případně je i povzbudit k dalšímu studiu umění na vysoké škole. Konkrétně na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU totiž nezáleží na typu střední školy, odkud se uchazeč o studium hlásí, ale na talentu, kreativitě a originalitě, které prokáže u talentové přijímací zkoušky. Prostřednictvím soutěže Teendesign si mladí umělci mohou ověřit své schopnosti a zároveň získat možnost zúčastnit se zdarma či se slevou kurzů mezinárodní letní školy umění ArtCamp nebo získat publikaci z produkce naší fakulty. Mohou tak část letních prázdnin strávit v kreativním a mezinárodním prostředí, připravit se na přijímací zkoušky a prohloubit svůj talent pod vedením renomovaných českých i zahraničních umělců.

Info

Na odeslání příspěvků do soutěže máte čas až do 30. listopadu. Své práce posílejte buď elektronicky na e-mail: teendes@fdu.zcu.cz nebo poštou na adresu školyKe stejnému datu by zájemci o studium na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara měli odeslat své přihlášky do bakalářských oborů.

Kategorie

Mladí umělci mohou své příspěvky posílat hned do pěti kategorií: design, grafický design a vizuální komunikace, fotografie, ilustrace a multimédia. 

Cena 

Cílem soutěže Teendesign je hledat nové talenty, podporovat mladé kreativní lidi v jejich umělecké tvorbě a případně je i povzbudit k dalšímu studiu umění na vysoké škole. 

Autoři nejlepších prací v každé kategorii získají účast v týdenním kurzu mezinárodní letní školy ArtCamp 2021 zdarma, další soutěžící se mohou těšit na slevy z kurzovného i věcné ceny. ArtCamp 2021 se bude konat v termínu 12. - 30. července 2021. Více o ArtCampu se dozvíte na FB 

Další informace a pravidla soutěže najdete zde.

Info o soutěži Teendesign, kde si mladí umělci mohou ověřit své schopnosti. | Zdroj: fdu.zcu.czInfo o soutěži Teendesign, kde si mladí umělci mohou ověřit své schopnosti. | Zdroj: fdu.zcu.cz

Další soutěže

 Typography Competition 2023 Communication Arts

Typography Competition 2023 Communication Arts

Deadline: 9. září 2022, 23:59
Odměna: mezinárodní propagace
Kategorie: Grafický design
Příležitosti: Soutěže
Communication Arts 2023 Illustration Competition

Communication Arts 2023 Illustration Competition

Deadline: 27. leden 2023
Odměna: Celosvětová mediální propagace
Kategorie: Ilustrace Grafický design
Příležitosti: Soutěže
Illustrated Silent Book Contest 2023

Illustrated Silent Book Contest 2023

Deadline: 3. únor 2023
Odměna: 4000 EUR (~99 000 CZK) a vydání knihy
Kategorie: Ilustrace
Příležitosti: Soutěže