Posterheroes 2023: Beautifully Diverse

 


Vyhlašovatel:


Deadline: 27. 08. 2023

Posterheroes je mezinárodní soutěž zaměřená na sociální komunikaci. Mezi soutěžními návrhy hledá  plakáty zabývající se sociální a environmentální tématikou. | Zdroj: Posterheroes Posterheroes je mezinárodní soutěž zaměřená na sociální komunikaci. Mezi soutěžními návrhy hledá plakáty zabývající se sociální a environmentální tématikou. | Zdroj: Posterheroes

V dnešní době, kdy se nerovnosti ve společnosti stále zvětšují, je klíčové posilovat spolupráci a vzdělávat o solidaritě a empatii. Posterheroes 2023 nese téma Beautifully Diverse. Motto letošního ročníku soutěže proto zní: „Postižení vás nedělá výjimečnými, ale zpochybňování toho, co si myslíte, že o něm víte, ano.“ Soutěžní návrhy můžete posílat do 27. srpna 2023.

O soutěži

Posterheroes je mezinárodní soutěž zaměřená na sociální komunikaci. V soutěžních návrzích hledá vyjádření silné zprávy se sociální a environmentální tématikou. Posterheroes každoročně zve studenty, profesionální designéry a každého, kdo se zabývá grafickým designem, aby vytvořili plakát o tématech společenského zájmu.

Beautifully Diverse

Letošní téma soutěže zní „Beautifully Diverse“ – zaměřuje se na téma odlišností a jejich krásy. Posterheroes vyzývají kreativní komunitu, aby propagovala nové způsoby znázorňování a komunikace postižení.

Letošní ročník zároveň s nadšením představuje novinku: možnost předkládat obrazy vytvořené umělou inteligencí (mimo soutěž), jako prostředek k objevování inovativních nástrojů a technik.

Přihlášení prací

Přihlásit můžete plakáty o rozměrech 70x100 cm. Své návrhy můžete zasílat do 27. srpna 2023. Neplatí se žádný registrační poplatek.

Více informací ohledně pravidel naleznete na webu pořadatele.

Další soutěže