OPEN CALL Zlin Design Week 2023

 


Vyhlašovatel:


Deadline: 28. 02. 2023

Zlin Design Week vyhlašuje Open Call | Zdroj: Zlin Design Week Zlin Design Week vyhlašuje Open Call | Zdroj: Zlin Design Week

Zlin Design Week, týdenní festival designu, který dává prostor nečekaným spojením, inspiraci a novým talentům v designu, spouští mezinárodní open call určený všem, kteří chtějí prezentovat či prodávat svou tvorbu nebo se jakkoliv podílet na programu festivalu. Své místo ve výstavních prostorách tak mohou zdarma získat designéři do 30 let, kreativní kolektivy i celé ateliéry. Stačí přihlásit svou práci do 28. 2. 2023.

Pro 9. ročník festivalu, který se uskuteční 3. až 10. května 2023, je opět pořádán open call určený všem, kteří chtějí prezentovat či prodávat svou tvorbu nebo se jakkoliv podílet na programu festivalu.

Možnosti, jak se zapojit

Mezinárodní konference Zlin Design Week

Je možné se zapojit do doprovodného programu mezinárodní konference, který se uskuteční v prostorách zlínského Impact Hubu v úterý 9. května 2023. Letos nabídne prostor (open space) pro sebeprezentaci designerů i architektů, kteří mohou i nemusí reagovat na téma Konference – design pro všechny.

Open space bude pro návštěvníky přístupný po celou dobu konání Konference ve skyroomu se střešní terasou.

Prodej v Pop-up shopu

Designérům festival bezplatně poskytne možnost nabídnout svou tvorbu ke koupi návštěvníkům Zlin Design Weeku na jednodenním Pop-up shopu, který proběhne 7. května 2023 od 10:00 do 20:00.

Přihlášení

Přihlášky posílejte skrze tento formulář do 28. února 2023. Výsledky budou oznámeny do 15. března.

V případě dotazů nebo problému s odesláním přihlášky kontaktujte adresu ondrej.stanek@zlindesignweek.com.

Další soutěže