Open Call: Lustr 2022

 


Vyhlašovatel:


Deadline: 31. 05. 2022

Kreslíte, ale nevystavovali jste na Lustru? Přihlašte se a staňte se součástí největší přehlídky ilustrace u nás! Představte to nejlepší ze své volné tvorby v jedné ze dvou výstavních kategorií: volná ilustrace nebo komiks. Vítáme profesionály i zájmové ilustrátory. Přihlášky posílejte do 31. 5. 2022.

Co je LUSTR?

LUSTR je sedmidenní festival ilustrace, který se koná 22. - 28. 9. 2022 v Praze, v Kampusu Hybernská. Jedná se hlavně o výstavu mladých ilustrátorů a tvůrců komiksů, doprovodný vzdělávací a zábavný program.

Kdo se může hlásit?

Do sekce Showcase mladých talentů se v oboru volná ilustrace nebo komiks může hlásit kdokoli, kdo ještě nikdy na LUSTR festivalu nevystavoval. 

COVID-19?

Festival se bude řídit aktuálním vládním nařízením. V případě, že nebude možné pořádat festival fyzicky, najdeme jinou nejvhodnější alternativu. I kdyby byl pouze online, LUSTR festival 2022 bude!

Jak to funguje?

Přihláška a účast na výstavě je zdarma. Instalaci a náklady s tím spojené si hradí vystavující sami. Po uzavření OPEN CALL vybere porota přibližně 50 vystavujících. Posléze začátkem července vás kontaktujeme s přesnějšími informacemi o tom, zda jste byli vybráni, nebo ne, a jak bude probíhat instalace vaší výstavy. Důležitým kritériem pro výběr je, zda se jedná o volnou tvorbu - obrázky nesmí být tvořeny primárně na zakázku.

Přihlášky posílejte do 31. 5. 2022.

Další soutěže