Open Call: LUSTR 2021

 


Vyhlašovatel:


Deadline: 31. 05. 2021

Ještě jste na LUSTRU nevystavovali? Přihlašte se a staňte se součástí největší přehlídky ilustrace u nás! Vítaní jsou všichni profesionálové i zájmoví ilustrátoři.

LUSTR je sedmidenní festival ilustrace, který se bude konat tento rok 23.-29. září  2021 v Praze, nebo online na webu festivalu. Jedná se hlavně o výstavu mladých ilustrátorů, dále je festival doplněn o doprovodný a vzdělávací program. Stejně jako v loňském roce i letos bude festival rozdělěn na dvě kategorie, kterými jsou volná ilustrace a komiks. Každoročně bývají na festivalu zastoupeni čeští, slovenští ale i zahraniční tvůrci, kteří prezentují svá díla formou individuálních instalací. Do sekce Showcase mladých talentů se v oboru volná ilustrace nebo komiks může hlásit kdokoli, kdo ještě nikdy na LUSTR festivalu nevystavoval.  

Přihlášení

Představte to nejlepší ze své tvorby v jedné ze dvou výstavních kategorií: volná ilustrace nebo komiks.

Své přihlášky zasílejte nejpozději do 31. 5. 2021.

Vzhledem k současné situaci nebude nutná osobní instalace výstav pro každého. Velká část výstavy bude přesunuta do online prostředí, tak aby se dalo snadno festival navštívit na dálku. Nebojte se tedy hlásit prostřednictvím formuláře na webu www.lustr.cz.

Více informací naleznete na webových stránkách festivalu

Další soutěže