Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

KeyColours Competition 2020

Soutěž byla ukončena
Deadline: 19. červenec 2020
Odměna: 7.500 EUR
Kategorie: Ilustrace
Příležitosti: Soutěže
Odkaz: https://www.keycolours.com

Ilustrace Fido | Zdroj: Facebook Key Colours - illustrator's award Hasselt Ilustrace Fido | Zdroj: Facebook Key Colours - illustrator's award Hasselt

KeyColours Award je mezinárodní soutěž pro ilustrátory dětských knih. Třináctý ročník soutěže zve k účasti všechny autory, nehledě na zkušenosti.

Do soutěže lze přihlásit ilustrované knihy pro děti od 2 do 7 let. Příběh musí být odvyprávěn přesně na 24 strankách, případně 12 dvoustránkách. Zasílejte v originálním jazyce, pokud jím není angličtina, němčina, francouzština nebo holandština, je třeba poslat také překlad v jednom z těchto jazyků.

Můžete si vybrat jeden z formátů:

  • 250 x 260 mm
  • 290 x 210 mm (na výšku i na šířku)
  • 235 x 325 mm

Soutěže se může účastnit každý ilustrátor, nehledě na národnost, jazyk či zkušenosti. Je možné přihlásit i týmy. Originální ilustrace by měly být v plné velikosti s okrajem 5 mm.

Registrační poplatek je 29 USD. 

Své soutěžní práce zasílejte do 19. července 2020 na adresu:

Stad Hasselt – Dienst voor Cultuur
Stadhuis - Groenplein 1
B- 3500 Hasselt
Belgium

Kontaktní e-mail pro dotazy: keycolours@hasselt.be

Ceny

Odborná porota bude hodnotit umělecké a literární kvality práce v ohledu na dětské publikum. Vítěz získá finanční odměnu 7 500 EUR (~ 200 000 CZK) a vítěznou práci publikuje vydavatelství Clavis.

Vybrané soutěžní práce budou vystaveny na výstavě knižní ilustrace pro děti v Hasseltu v Belgii, ze které se později stane výstava putovní.