Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Best in Design 2021

Soutěž byla ukončena
Deadline: 3. březen 2021, 23:59
Odměna: odměny v rozmezí 200 EUR do 1500 EUR, věcné ceny
Kategorie: Průmyslový design Móda & doplněk Ostatní
Příležitosti: Soutěže
Odkaz: https://zlindesignweek.com/2021/best-in-design/

Mezinárodní soutěž Best in Design probíhající v rámci festivalu Zlin Design Week se po roce opět hlásí o slovo a chystá se talentovaným designérům pomoci zrealizovat své sny. Finanční odměna, zpětná vazba od profesionálů, cenná zkušenost a navázání nových kontaktů, to vše čeká na mladé soutěžící. Přihlašování běží do 3. 3. 2021!

O soutěži

Mezinárodní soutěž Best in Design probíhající v rámci festivalu Zlin Design Week se po roce opět hlásí o slovo a chystá se talentovaným designérům pomoci zrealizovat své sny. Finanční odměna, zpětná vazba od profesionálů, cenná zkušenost a navázání nových kontaktů, to vše čeká na mladé soutěžící. Přihlašování běží do 3. 3. 2021!

Již 12. ročník mezinárodní soutěže Best in Design nabízí mladým talentům jedinečnou příležitost prorazit ve světě designu. Zájemci mohou soutěžit v kategoriích Product & Industrial Design, Fashion DesignCommunication Design. Ocenění jsou udělována jak v jednotlivých kategoriích, tak v rámci celé soutěže - tvůrce, který nejvíce zaujme odbornou porotu, získá titul absolutního vítěze Best in Design 2021.

Přihlášení

Podmínky účasti jsou jednoduché - práce nesmí být starší více než dva roky, musí se do Best in Design hlásit poprvé a autoři nesmí překročit věkovou hranici 30 let. Práci je nutné přihlásit do 28. 2. 2021.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny v rámci festivalu Zlin Design Week, který proběhne od 7. – 14. 5. 2021. Soutěž Best in Design je cesta pro mladé a nadané designéry, kteří si přejí být objeveni a posunout svou tvorbu vpřed. Je to zároveň součást festivalu Zlin Design Week, který je každoročně pořádán studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Ocenění a porota

Ať už se přihlásí jednotlivec, nebo autorský kolektiv, je zde možnost získat výhru v rozmezí od 200 EUR do 1500 EUR a věcné ceny od partnerů soutěže. Co je ale peněžitá odměna oproti obrovským příležitostem, které soutěž Best in Design nabízí?

Módní návrhy mladých talentů v kategorii Fashion Design bude letos hodnotit Tereza Rosálie Kladošová, talentovaná návrhářka a absolutní vítězka třináctého ročníku Czech Grand Design, v kategorii Production Design to bude hlavní designér firmy Tescoma Ladislav ŠkodaRichard Vodička, ředitel studia 519, které stojí za návrhy produktů pro Egoé a speciálů pro mmcité+. A v kategorii Communication design práce soutěžících posoudí podnikatel a spoluzakladatel oceňované personalizační video platformy Motionlab Filip Koubek.

Své práce přihlašujte pomocí online formuláře do 3. března 2021.

Další soutěže

Book in Progress 2022

Book in Progress 2022

Deadline: 31. říjen 2022, 23:59
Odměna: Papír a tisk knihy zdarma
Kategorie: Ostatní
Příležitosti: Soutěže
Andreu World International Design Contest 2022

Andreu World International Design Contest 2022

Deadline: 2. prosinec 2022
Odměna: Celkové finanční odměny 6 000 EUR (~ 147 000 CZK)
Kategorie: Produktový design Průmyslový design Interiér & architektura
Příležitosti: Soutěže
Green Product Award 2023

Green Product Award 2023

Deadline: 7. listopad 2022
Odměna: roční uvedení projektu v Green Product Award Gallery, možnost zapojení do Green Trend Book, mediální propagace
Kategorie: Šperk Interiér & architektura Obalový design Produktový design Móda & doplněk Grafický design
Příležitosti: Veletrhy Soutěže