Ambiente Talents 2019: Veletrh hledá mladé tvůrce a designéry

 


Vyhlašovatel:


Deadline: 04. 10. 2018

Platforma „Talents“ je součástí mezinárodního veletrhu spotřebního zboží Ambiente a je určena k prezentaci nastupujících generací talentovaných designérů. Přihlášky lze podávat do 4. října 2018.

Ambiente hledá mladé designéry se zaměřením na vše kolem stolování a interiérového designu.

Vybraní designéři získají možnost prezentovat své kreativní nápady v jedné ze dvou produktových skupin „Talents“:

  • Table Contemporary Design v hale 4.0
  • Interior Design v hale 8.0

O veletrhu

Veletrh představuje výjimečnou možnost setkat se s obchodníky, obchodními zástupci a lovci talentů z celého světa, kteří se v letošním roce na veletrhu Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem sejdou ve dnech 8. – 12. února 2019

Kromě výstavních prostor k prezentaci výrobků nabízí společnost Messe Frankfurt vybraným účastníkům také možnost prezentovat se v profesionálně navržených prostorách a navázat zde důležité kontakty s obchodníky a zástupci spotřebního průmyslu.

Každoročně se českým či slovenským výrobcům a designérům podaří místo na speciální výstavě získat. V roce 2018 se do výběru dostala česká designérka Pavla Boháčová s projektem KUTULU, z kterého pocházejí originální dětské hračky ze dřeva. V minulých letech se zde objevili například výrobci a designéři jako Tadeáš Podracký, Eduard Herrmann, Lenka Záhorková nebo Martin Jakobsen.

Přihlášení

Přihláška musí obsahovat detailní informace o produktech spolu s fotografiemi.

Přihlášku lze podat nejpozději 4. října 2018, a to pouze digitální cestou na adresu: talents.ambiente@messefrankfurt.com.

Další informace a online přihlášku najdete na adrese: ambiente.messefrankfurt.com/talents

Talents v rámci Ambiente 2018Talents v rámci Ambiente 2018

Další soutěže