Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Soutěže

CZECHDESIGN je nejvýznamnějším organizátorem designérských soutěží vyhlašovaných jak soukromým, tak veřejným sektorem. Soutěž přinese inovaci, nespočet nápadů nebo designéry pro dlouhodobou spolupráci.

Zorganizujte s námi otevřenou designérskou soutěž. Vymyslíme koncept soutěže, sestavíme porotu a nastavíme odměny a autorsko-právní podmínky. V případě, že už máte soutěž připravenou na spuštění, vytvoříme pro vás mediální kampaň, která o ní dá vědět všem designérům v ČR. Více informací najdete v našich službách.

Young Package je mezinárodní soutěž v obalovém designu založil v roce 1996 jeden z největších evropských výrobců obalů, společnost Model Obaly a. s. Soutěž je vyhlašována každoročně a CZECHDESIGN ji organizuje od roku 2008. Od té doby se počet účastníků více jak zdvojnásobil. V posledních letech se do soutěže hlásí designéři ze 46 zemí z celého světa.

Díky naším kontaktům a dlouholeté spolupráci se školami a dalšími oborovými organizacemi můžeme jednoduše informovat o vyhlášení soutěže a zaručit tím zvyšující se počet přihlášených designérů.

Zde naleznete přehled všech dalších soutěží a příležitostí pro designéry, které pro vás vybíráme.