Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Partneři

Partner programu

IKEA Česká republika

IKEA nás podporuje jak svými produkty, tak finančně. Podílejí se na rozvoji našich aktivit a z projektů podporují například Design Menu, aktivně také podporují a rozvojí náš web.

Model Obaly

Model Obaly od roku 1994 vyhlašuje a podporuje mezinárodní soutěž Young Package/Mladý Obal určenou pro mladé designéry do 30 let a materiálně podporuje aktivity mladých kreativců.

Fond EHP a Norské fondy

Fond EHP a grant z Islandu, Lichtenštejnska a Norska podpořil náš dlouhodobý projekt Budoucnost evropského designu: cyklus přednášek a workshopů předních zahraničních designérů a teoretiků v Praze a dalších českých městech, který realizujeme v letech 2015 a 2016.


Produktoví partneři

Dufa

Dufa je výrobce kvalitních barev a podporuje nás jak barvami všeho druhu, tak cennými radami v oblasti povrchů a technologií.

Antalis

Antalis je král mezi papíry. Povolaný specialistas rozličnými papíry různých povrchů, volumenosti, technologií. Má také svou prodejnu Le Papier na pražských Vinohradech.

TON

Klasický český výrobce nábytku TON věnuje velkou pozornost designu svých produktů. Podporují naše aktivity svým nábytkem i finančně.

IKEA Česká republika

IKEA nás podporuje jak svými produkty, tak finančně. Podílejí se na rozvoji našich aktivit a z projektů podporují například Design Menu, aktivně také podporují a rozvojí náš web.

mmcité 1

Českému výrobci městského mobiliáře mmcité na designu opravdu záleží. Podporuje nás svými produkty, know-how a podílí se i na přípravě projektů.

Laufen a JIKA

Mezi výrobci sanitárního zboží patří jejich design k nejvýraznějším. Laufen a JIKA podporují naše projekty materiálně i finančně. Doporučujeme návštěvu jejich galerie na I. P. Pavlova v Praze.

Asten Hotels

Síť luxusních hotelů, ve kterých estetika a funkční design mají své pevné místo. Přední zahraniční designéry a teoretiky, vystupující v rámci projektu Budoucnost designu, ubytováváme právě zde.  


Mediální partneři

Galerie je podpořena

Spolupracující organizace

Partneři rubrik

Partneři webu