Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Zlin Design Week 2019: Konference design & marketing

Datum: 7. 5. 2019, 00:00
Cena: 1. vlna 1490 Kč / 490 Kč | 2. vlna 1790 Kč / 690 Kč | 3. vlna 2090 Kč / 890 Kč
Pořadatel: Zlin Design Week, Kongresové centrum Zlín, nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín
Odkaz: WWW
Facebook: Událost

Marketing a design. Design a marketing. Dva světy, kterým se nejlépe daří ve vzájemné symbióze. O tom se můžete přesvědčit i letos na Konferenci design & marketing. Na jednom pódiu se sejdou řečníci, kteří boří tabu, nebojí se svých inovativních nápadů a vytváří rozruch. REVOLUCE je téma, které propojuje nejen je, ale i celý Zlin Design Week 2019, jehož je konference už po páté součástí.

Je tahle konference pro vás?

Zajímá vás svět designu či marketingu a toužíte načerpat spoustu nové inspirace a impulzů pro svou práci? Tak to si Konferenci design & marketing rozhodně nesmíte nechat ujít. Seznam řečníků je pestrý a díky tomu si své najdou jak profesionálové a studenti obou oborů, tak i další, kteří se o tyto odvětví blíže zajímají. Celý den bude připraveno občerstvení, coffee breaky a po konferenci už tradičně bude afterparty na nádvoří Zlínského zámku s kapelou Killiekrankie.

Na koho se můžete těšit?

Klára Honzíková
Klára se ve své přednášce podělí o zkušenosti s přípravou největší konference Socialbakers Engage v Praze. Vyprávět bude o tom, jak je pro ni důležité mít kolem sebe ty správné lidi, jak dát dohromady správný obsah a vše v rámci konference propojit silnou kreativní myšlenkou. Zaměří se také na nezbytnost neustálého zlepšování a neusnutí na vavřínech.

Pavel Kacerle
Pavel promluví o tom, jak se z malého vesnického sklepa dostal až do hollywoodského filmového kolotoče. Svěří se, jaké to je ocitnout se ve dvaceti letech v New Yorku sám bez peněz nebo co dělat, když vás souhra náhod postaví před úkol tvořit Iron Mana. V současnosti vede svou firmu, která se zaměřuje na využívání digitálního světa k ovládání technologií v běžném životě.

Vladimír Zikmund
Proč si pořád myslíme, že rozhlasová reklama patří do rádia a na mobilní kampaně potřebujeme smartphone? Vladimír se ve své přednášce bude zabývat disruptive kreativou a ukázkami z festivalů, které překračují hranice své kategorie. Vždyť kdo porušuje pravidla, vyhrává. Vladimír svůj talent uplatnil v kampaních například pro Českou spořitelnu, Pumu, Škoda auto, Axe, Nestlé nebo Philips.

Kai Stania
Kai se ve své přednášce zaměří na designerský proces od nápadu až po hotový produkt. Vše představí na příkladu úspěšného produktu, který byl použit pro nejnovější Bondovku. Kai má na kontě spolupráce například s firmami Rim, TON, Hugo Boss či Rolf Benz.

Francesca Valan
Francesca je italská designérka, která svou přednášku zasvětí barvám. Popíše, jak barvy určují estetické trvání produktu, co jsou to chromatické scény a jak přispívají k úspěchu průmyslových výrobků nebo jak sociokulturní, umělecké a technické změny ovlivňují chromatické scenérie.

Michal Šmída
Michal Šmída je zakladatelem a CEO fintech společnosti Twisto a má své místo v žebříčku Forbes 30 pod 30. Když v roce 2013 založil Twisto, šlo o první tuzemskou službu pro okamžitý nákup zboží na internetu s možností odložené platby. Svou přednášku věnuje právě tomu, jak se mu díky propojení produktu se správnou komunikací podařilo vytvořit službu s více než 400 tisíci uživateli a řadou významných ocenění.

Info

Přednášky budou probíhat v češtině a angličtině, dle původu řečníka, k dispozici budou tlumočníci.

KDY: 7. 5. 2019 od 8:30
KDE:  Kongresové centrum Zlín, nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín
VSTUPNÉ: 1. vlna 1490 Kč / 490 Kč | 2. vlna 1790 Kč / 690 Kč | 3. vlna 2090 Kč / 890 Kč – k dostání zde

Více informací naleznete na webu www.zlindesignweek.cz.