Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

#zapixely pokřtí praktický sborník digitálního designu

Datum: 14. 3. 2017, 19:00 - 23:59
Cena: zdarma
Pořadatel: CZECHDESIGN, Asociace UX, Radlická kulturní sportovna, Za Ženskými domovy  125/5, Praha
Facebook: Událost

Křest. Párty. Meet up. Říkejte si tomu jak chcete. Jde o akci, kde s vámi chceme oslavit úspěch výstavy Digitální design: Pohled za pixely, její putování a praktickou příručku. Ta bude sloužit jako přehled o oboru digitálního designu.

Výstava, která se po úspěchu na podzim 2015 vydala do Zlína, do Brna a do Plzně, aby edukovala o digitálním designu. Co to je, o kom je tento obor, pro koho. Pokaždé s bohatým doprovodným programem dokázala oslovit na dva tisíce návštěvníků. Praktická příručka je shrnutím jednotlivých témat. Pojďte ji s námi pokřtít.

Proč to tiskneme?

Věříme, že je to způsob, jak dále vzdělávat kolegy, kamarády, státní správu a veřejnost o tom, co to je digitální design a že je potřeba. Příručka jednoduše shrne fáze procesu návrhu digitálního designu tak, jak jste to viděli na výstavě. Bude sloužit jako edukační materiál a půjde do škol nebo ji můžete dát svým klientům. kolegům z jiných oddělení, šéfům. 

Příručka bude na místě k zakoupení.

Co nás ten večer čeká?

Pokřtíme praktickou příručku digitálního designu. Kdo výstavu nestihl, bude si ji moci na místě prohlédnout. Když přijdete, setkáte se nejen se svými známými z oboru, ale je to i příležitost poznat kolegy napříč obory. Zveme prostě všechny designéry! A že to bude párty? O tom snad nikdo nepochybuje. :-)

V úterý 14.3. se tedy potkáme v Radlické kulturní sportovně.

Tým #zapixely

Lukáš BoB Marvan, Anežka Adamíková a Filip Dědic