Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Workshop: Na odpoledne zlatníkem - vyrobte si stříbrný náramek

Datum: 13. 8. 2020, 17:00 - 20:00
Pořadatel: Adéla Pečlová, Libocká, Praha
Facebook: Událost

Šperky jsou radost. A ty vlastnoručně vyrobené? Dvojnásobná! Přijďte strávit odpoledne do šperkařského ateliéru Adély Pečlové, který se nachází v Zeyerově vile na Petřinách. Ruční práce vás odnese daleko od každodenních starostí a nakonec si domů odnesete svůj vlastní náramek.

K práci budete využívat tradiční zlatnické techniky a nástroje. Nejdříve vyrobíte stříbrný přívěšek s textem (nebo bez něj) a ten na závěr doplníte hedvábnou šňůrkou a drahými kameny. Adéla vám bude během workshopu neustále k ruce a společně šperk dotáhnete do zdárného konce. Kdykoli si budete moci odpočinout, za hezkého počasí klidně v přilehlé zahradě.

„Tvoření rukama mě vždycky bavilo a motala jsem náramky přátelství jako spousta holek, ale že se někdy dostanu do šperkařské dílny... o tom jsem si nechávala zdát. Pod vedením úžasně zručné Adély, která mi trpělivě všechno vysvětlovala, se to stalo skutečností. Teď už vím, co je to svidřík nebo že zbytkový materiál, který padá do šosfelu, se dá ještě využít. A spoustu dalších věcí! A také mám krásný náramek, do kterého se schoval kousek té hřejivé atmosféry od Adél z dílny,“  říká účastnice Míša.

Workshop je připravený pro 2 osoby, takže máte ideální příležitost přijít třeba s kamarádkou nebo partnerem.
Přihlášení na následujícím odkaze www.naucmese.cz

Pokud se chcete na cokoli zeptat, kontaktujte Adélu na e-mailu info@adelapeclova.cz nebo na čísle +420 721 840 703.

Info

KDY: 13. 8. 2020, 17:00 až 20:00
KDE: Libocká, 162 00 Praha, Česká Republika
VSTUP: 2.500 Kč / osoba, V ceně je zahrnutý veškerý materiál, káva nebo čaj, který Adéla připraví z bylin ze zahrady. Podělí se s vámi také o know-how, které čerpala během 10 let praxe, poví vám, co všechno práce šperkaře obnáší i jak se uplatnit na trhu jako umělec.


Další akce a výstavy

Cyklus seminářů o nové materialitě: Towards New Materiality

Cyklus seminářů o nové materialitě: Towards New Materiality

Seminář, 26. 3. 2020 - 26. 11. 2020
Knihovna materiálů matériO, Říčanova 19, Praha 6

Know how pro designéry