WebExpo 2018

 

Kdy: 21. 9. 2018 - 22. 9. 2018
Kde: WebExpo, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1

Typ: Konference
Web: Odkaz

Po deseti uplynulých ročnících, které už trochu sklouzávaly do rutiny, bude 11. WebExpo hodně jiné. Poprvé celé v angličtině, poprvé s převahou zahraničních řečníků, poprvé bez striktního dělení na vývoj, design a business. Na události konané 21. a 22. září 2018 v Praze vystoupí v sedmi sálech pro 2000 posluchačů 60 řečníků.

WebExpo ovlivní změny

Do druhé dekády WebExpo vstupuje rozhodně a s jasnou vizí: každý rok do Prahy přinášet témata, která brzy pohnou celým on-line světem. V letošním roce přichází se 4 změnami.

REDEFINICE TÉMAT

Web už dávno není chápán jen jako webové stránky, ale spíš jako komplexní a propletený svět internetu. Přibyly kryptoměny, IOT, velkým tématem jsou data, ML a AI. Specializace nám neumožňují mít globální představu o tom, co nám budoucnost přinese a jak se na ni máme připravit. Proto organizátoři opustí od rozdělení na Development/Business/Design. Přednášky a workshopy v programu budou pro lepší orientaci označeny tagy.

Těšte se na témata Creative Developers, Visual Inventions, Machine Brains, Workplace Toolbox, Post-fact Marketing, Future Realities a Design Thinking.

VŠE V ANGLIČTINĚ

Oficiálním jazykem WebExpa se od tohoho roku stává angličtina. Organizátoři chtějí anglických prostředím mimo jiné povzbudit zahraniční návštěvníky, aby navštívili také české přednášky a ocenili práci tuzemských odborníků a čeští účastníci zase snáze získají kontakty napříč národnostmi.

SBLÍŽENÍ, PROPOJENÍ A INTERAKCE

V rámci propojování a poznávání nových zajímavých lidí jsou připraveny workshopy v malých skupinkách a diskuze s přednášejícími v úzkém kruhu zájemců ve speakers’ corneru. K networkingu poslouží speciální sály v Lucerně a zůstávají tři afterparty.

SVĚT INTERNETU NEJEN PRO VELKÉ

Protože organizátoři ví, že účastníci konference stárnou a do jejich životů přicházejí děti, poprvé budou připraveny klidné zóny pro opečování těch nejmenších i dobrodružné programování a ráj 3D tiskáren pro větší.

Řečníci

Info

KDY: 21. – 22. září 2018
KDE: Lucerna Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1
VSTUPNÉ: 235 – 295 EUR bez daně, vstupenky k dostání na www.webexpo.net

Další podrobnosti průběžně naleznete na webu www.webexpo.net. Na otázky vám ráda odpoví ředitelka konference Šárka Štrossová, sarka@webexpo.net, 777 319 299.

Další akce