Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

WE'RE NEXT 20

Datum: 10. 9. 2020, 17:00 - 23:00
Cena: 750–1800 Kč
Pořadatel: WRN, Charvátova 39/10, Praha 1
Odkaz: WWW
Facebook: Událost

Módní show WE'RE NEXT je unikátní prezentací vycházejících hvězd na poli módní tvorby. Během jednoho večera se divákům představí studenti domácí oděvní scény, absolventi z Belgie a Holandska. Netradiční konfrontace zúčatněných zemí, rozdílných přístupů k módě a designu pořádá WE’RE NEXT 10. září již pátým rokem. Letos se opět uskuteční v prostorách divadla X10 v centru města Prahy. Využijte jedinečné příležitosti zažít kolekce budoucích špiček módního průmyslu.

Módní show

Show se uskuteční ve 3 blocích představujících vždy 10 návrhářů prezentujících kolekce plynule jdoucích po sobě. Vstupenky je možné zakoupit jak samostatně na jednotlivý blok, nebo nyní za zvýhodněnou cenu na celý večer dohromady. Letos je nadrámec možné zakoupit k běžným vstupenkám na stání a sezení i speciální vstup WRN FANATIK. WRN FANATIK se prodává v limitovaném počtu 20 kusů a svým majitelům poskytuje vstup na sezení v přední řadě na celý přehlídkový večer a jako dárek speciální WRN MERCH. 

Vizuály a celá komunikace eventu je cílena na generaci Y a Z, která náš event navštěvuje nejvíce. | Zdroj: WE'RE NEXT Vizuály a celá komunikace eventu je cílena na generaci Y a Z, která náš event navštěvuje nejvíce. | Zdroj: WE'RE NEXT

O akci 

WE’RE NEXT je otevřeno široké veřejnosti a splňuje vizi našeho zakladatele Lukáše Spilky, který chce módu otevřít všem kteří o ni mají zájem. Cílem je rozvíjet publikum podobně jako jej rozvíjejí návštěvy kina a galerie. Pestrá kampaň WRN20 byla nafocena fotografkou India Drahun, doplňující 3D grafiku vytvořit Igor Sabaev a Ksti Hu. Vizuály a celá komunikace eventu je cílena na generaci Y a Z, která náš event navštěvuje nejvíce. 

Pro Lukáše je důležitá skutečnost, že si během přehlídkového večera prezentovaní designéři mohou dělat co chtějí. Nejde primárně o prodejní kolekce ale závěrečné práce zúčastněných, které ukazují u Belgických a Holanských absolventů pro nás nezvyklou pestrost a preciznost. Čeští a Slovenští designéři mohokrát sahají po větší čistotě a konceptu kolekcí. 

Vizuál WE'RE NEXT 20 | Zdroj: WE'RE NEXT Vizuál WE'RE NEXT 20 | Zdroj: WE'RE NEXT

Formát prezentačních bloků vychází z módní show antwerpské vysoké školy Royal Academy of fine Arts, kterou během jednoho víkendu běžně navštíví až 2 500 návštěvníků. WE’RE NEXT měla vždy 2 bloky, letos však slavíme 5 let, proto se Lukáš Spilka rozhodl udělat bloky 3. Díky COVID-19 neměli studenti šanci prezentovat své závěrečné práce publiku, proto se jich tolik hlásí na WRN20. Chtějí si užít spolu s diváky své modely živě na “mole” a ne jen v tištěných prezentacích.

‚‚Show WE’RE NEXT je v porovnání poloviční oproti velké Antwerpská show na konci roku. Chtěl bych českému publiku nastínit tento velkolepý zážitek,“ řekl Lukáš Spilka, zakladatel WRN a absolvent UMPRUM a Royal Academy of fine Arts.

Designéři WRN 2020

​BELGIE

CZ/SK

Anna Tran, Barbora Kotěšovcová, Dominika Kozákova, JARDA Praha, Karolína Čechová, Linda Vondrášková, Lukáš Spilka, Martin Pondělíček, Natálie Szegény, Nataliya Grimberg, Tatiana Piussi, Tobias Schubert

HOLANDSKO

Info

KDY: 10. 9. 2020, 17:00 - 23:00
KDE: Charvátova 39/10, Praha 1
VSTUPNÉ: 750–1800 Kč


Další akce a výstavy

Cyklus seminářů o nové materialitě: Towards New Materiality

Cyklus seminářů o nové materialitě: Towards New Materiality

Seminář, 26. 3. 2020 - 26. 11. 2020
Knihovna materiálů matériO, Říčanova 19, Praha 6

Know how pro designéry
Výstava Jitex 70

Výstava Jitex 70

Výstava, 19. 5. 2020 - 25. 10. 2020
Retromuseum Cheb, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 17, Cheb

Móda & doplněk
MINT Market Hradec Králové no.4

MINT Market Hradec Králové no.4

Market, 4. 10. 2020, 00:00
MINT Market, Smetanovo nábřeží, Hradec Králové

Móda & doplněk