Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Výstava Model Young Package 2019: Unboxing Experience

Datum: 2. 9. 2019 - 4. 10. 2019
Cena: zdarma
Pořadatel: CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1
Odkaz: WWW
Facebook: Událost

Model Young Package je mezinárodní soutěž v obalovém designu, kterou založil v roce 1996 jeden z největších evropských výrobců obalů – společnost Model Obaly a. s. Dnes je to největší soutěž svého druhu na světě. Soutěžící do ní přihlašují funkční prototypy svých návrhů v měřítku 1:1. Od 2. září do 4. října si práce finalistů můžete prohlédnout v Galerii CZECHDESIGN ve Vojtěšské 3 na Praze 1.

V letošním ročníku jsme soutěžící vyzvali, aby hledali nečekaný Zážitek z rozbalování a zabalili jakýkoliv svůj oblíbený produkt tak, aby chtěl jeho rozbalování každý sdílet na sociálních sítích. Porota ocenila autory, kteří přinesli hravé nápady, překvapili zajímavou konstrukcí obalu, zaujali řešením aktuálního ekologického problému nebo představili vtipnou grafiku, která pomůže obalu z marketingového hlediska.

Aby se umístili v Top výběru prací, museli finalisté porazit doslova stovky konkurentů z celého světa. Letos se do soutěže zaregistrovali designéři z 66 zemí s celkem 666 návrhy. Odborná porota v čele se svým dlouholetým předsedou, Janem Činčerou (Studio Činčera), vybrala 47 nejlepších prací, které představujeme.

Autorem návrhu instalace i trofejí pro vítěze je designér Matúš Opálka (Opálka design).

Více o soutěži na Young-package.com

Info

KDY: 2. 9.–4. 10. 2019 / 12–19 hodin (výstava byla prodloužena)
KDE: Galerie CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1
VSTUPNÉ: zdarma
 


Další akce a výstavy

Začněte nový rok s Reformátem

Začněte nový rok s Reformátem

Workshop, 29. 1. 2022 - 28. 4. 2022
Reformát, U Studánky 241/29, Praha 7

Obalový design