s(UPPER) seriál (ONLINE)

 

Kdy: 10. 11. 2020 - 8. 12. 2020
Kde: UPPER Zlín, Zlín

Typ: Přednáška
Web: Odkaz

Od 10. 11. připravilo zlínské Centrum kreativních průmyslů a podnikání třídílný online seriál, který vám pomůže rozjet své nápady. Sledovat jej můžete každé druhé úterý od 17 hodin online zdarma. V prvním díle se dozvíte, jak pracovat se svými nápady, ve druhém díle si poslechnete, co opravdu nepotřebujete, abyste založili startup a ve třetím díle se následně dozvíte, jak si připravit opravdu jednoduchý business plán.

Design thinking – Jak být inovativní

  • 1. díl,  5. 11. 2020

Design Thinking je jednou z metod, kterou používá Google k vývoji inovativních produktů a nápadů, a může být začátkem i vašeho podnikání. Ukážeme vám, jak ji využít i pro vaše projekty a nápady. Probuďte v sobě inovátora a použijte k tomu vyzkoušené tipy a triky.

Co nepotřebujete k tomu, abyste postavili startup

  • 2. díl, 24. 11. 2020

Všude se dočtete o tom, co vše je třeba k vybudování vlastního podnikání. Co když je to ale snazší, než se zdá? Ukážeme vám věci, o kterých si lidé často myslí, že je nutně potřebují, ale není to pravda. Z přednášky si odnesete jasný seznam priorit.

Lean Canvas – Nejjednodušší business plán

  • 3. díl, 8. 12. 2020

Máte nápad na projekt a jste připraveni se do něho pustit? Skvěle. Pojďte si to všechno sepsat. Lean Canvas je jednoduchý nástroj, který vám pomůže se zorientovat ve všem důležitém, abyste na nic nezapomněli. Sepište si svůj podnikatelský / projektový plán na jeden list papíru. Rádi vám tím provedeme.

Další akce