Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Rusalka na Stalinovi

Datum: 6. 8. 2020, 21:00 - 23:59
Cena: zdarma
Pořadatel: Run OpeRun, Letenské sady, Praha 7
Facebook: Událost

Umělecký spolek Run OpeRun slaví své pětileté působení na české operní scéně pražskou premiérou Rusalky. Uvede ji u pražského metronomu, kyvadla, které udává tempo hlavního města. Ano, Run OpeRun představí opět operu tam, kde to všechno začalo, po pěti letech se vrací na Stalina! Projekt vzniká ve spolupráci s Containall a s designéry z fakulty GDII Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.

Ostřílení mistři operního undergroundu z Run OpeRun představí v Praze často romantizovanou Rusalku v jiném světle. Operu připravuje spolek ve spolupráci s partou z Containallu, znalců všeho, co se na současné hudební scéně šustne. Rusalka v podání Run OpeRun čelí kontrastu dnešního světa, který pro ni představuje velkou neznámou, ale i velké vzrušení. 

Přijďte se obohatit, přijďte se pobavit a přijďte se zbavit předsudků! Run OpeRun se snaží opakovaně dokazovat, že opera není jen produktem velkých operních scén - Open air opera is the new black (ikdyž Run OpeRun pro ni má slabost už léta!). S Run OpeRun se na jednom místě může sejít jak milovník techna, vážné hudby, ekologie, moderních technologií tak tradice i inovace!

KDY: 6. 8. 2020, 21h
KDE: Stalin, Letenské sady, Praha 7
VSTUP: zdarma


Další akce a výstavy

Letní artcamp: Tajemství antické dílny

Letní artcamp: Tajemství antické dílny

Kurz, 17. 8. 2020 - 21. 8. 2020
Moravská galerie, Místodržitelský palác Moravská galerie, Brno

Ostatní