Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Roman Hřebecký a Maru Kortanová: Hýčkejte si svého copywritera

Datum: 26. 5. 2016, 18:00 - 20:00
Cena: zdarma
Pořadatel: UNIFER, Zvonařka 5, Brno
Facebook: Událost
26. 5. 2016 - Hýčkejte si svého copywritera - Roman Hřebecký a Maru Kortanová 26. 5. 2016 - Hýčkejte si svého copywritera - Roman Hřebecký a Maru Kortanová

Jak vlastně vypadá správné zadání pro copywritera? A opravdu je obsah tak důležitý, nebo je to jen nafouklá bublina? Profíci z webu Pábení.cz - Roman Hřebecký a Maru Kortanová vám ukáží jednotlivé kroky, které stojí za tvorbou smysluplného obsahu na webu. Ten jde ruku v ruce s grafickým designem a celkovou uživatelskou přístupností.

A taky čekejte vychytávky, pomocí kterých si ověříte, že při tvorbě obsahu jdete správným směrem. Těšte se na prakticky zaměřenou přednášku plnou příkladů a případovek.

REZERVACE ZDE.

Kdo bude přednášet?

Roman Hřebecký a Maru Kortanová z Pábení.cz. Píšou texty, připravují obsahové strategie, pomáhají firmám s komunikací. Říkají o sobě, že mají metody, jak poznat a pochopit potřeby, obavy a touhy jejich zákazníků. Mezi jejich klienty patří například Knihy Dobrovský, Kentico, Masarykova univerzita, Bazény Relax, Plastia nebo Happy Sport, mají na triku B2B časopis o designu a inovativním podnikání MadeIN CZ.