Papír Fest

 

Kdy: 11. 11. 2023, 00:00 - 23:59
Kde: Papír Fest, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

Typ: Festival
Web: Odkaz

Podzimní Papír Fest už má svůj termín i lokaci! Opět se setkáme v krásných prostorech Gabriel Loci na pražském Smíchově, a to v magické datum 11. 11. 2023. | Zdroj: Papír Fest Podzimní Papír Fest už má svůj termín i lokaci! Opět se setkáme v krásných prostorech Gabriel Loci na pražském Smíchově, a to v magické datum 11. 11. 2023. | Zdroj: Papír Fest

Pokud jste nestihli první ročník Papír Festu, 11. listopadu 2023 máte druhou šanci! Výběrový papírenský festival lokálních značek se opět uskuteční v prostorech Gabriel Loci na pražském Smíchově. Čeká na vás přes 40 tvůrců a kvalitních lokálních značek z celé České republiky. Na své si tu přijdou milovníci papíru a všeho kolem něj, můžete si vyzkoušet různé tvůrčí techniky během workshopů či jen tak posedět u dobré kávy.

O festivalu

Papír Fest je výběrový papírenský pop-up lokálních značek, který vznikl z lásky k papíru. Na své si tu přijdou milovníci sešitů, diářů, samolepek, psacích potřeb, přáníček, washi pásek a spousty dalších pokladů z papíru.

Na první ročníku Papír Festu se sešlo 40 tvůrců a kvalitních lokálních značek z České republiky. V další edici festivalu bude prodejců ještě víc! Své papírenské oblíbence tak můžete všechny potkat naživo na jednom místě.

Festival proběhne v prostoru Gabriel Loci na pražském Smíchově. Těšit se můžete na odpočinkovou zónu, velkou kavárnu, prostor pro workshopy i letní kino. Ať už toužíte po čemkoliv, všechny produkty si u budete moci prohlédnout, osahat a vybrat si ten, který bude vašemu srdci nejbližší.

Více informací ohledně vstupenek a vystavovatelů na webu Papír Festu.

Info

KDY: 11. listopadu 2023, 10–18 hodin
KDE: Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5, 150 00

Další akce