matériO Fresh! vol.9

 

Kdy: 13. 2. 2019, 09:30 - 11:30
Kde: Knihovna materiálů matériO, Café & Bistro Kuzebauch, Říčanova 19, Praha 6

Typ: Seminář
Web: Odkaz

Patříte mezi produktové, interiérové nebo fashion designéry či jiné kreativce? Hledáte zajímavé materiály pro svou tvorbu? Chcete být o krok napřed? Potřebujete získat přehled o inovacích ze světa udržitelného textilu? Zajímá vás jak vypadá glazura z mléka či popílku ze spalovny? Ještě jste neslyšeli o deskovém materiálu z rákosu, který neobsahuje žádná lepidla?

Členové týmu Knihovny materiálů MatériO pro vás zmapovali to nejzajímavější z veletrhů Heimtextil a Neonyt (dříve Ethical Fashion Show), odkud si přivezli nejen fyzické vzorky materiálů, ale také řadu případových studií. Nechyběli ani na konferenci Fashionsustain a podělí se s vámi o klíčové poznatky a témata, která rezonují světem udržitelné módy. Dále se zaměří na projekty týkající se glazur, které nachází nové využití pro mléko nebo popílek ze spalovny. Nově v knihovně přibylo mnoho vzorků, například alternativa kůže z borovicové kůry, která nádherně voní a na své si tak přijdou všechny smysly, jelikož součástí setkání bude již tradičně také brunch.

Tímto jste srdečně zváni na další vydání semináře matériO Fresh!

matériO Fresh! je informacemi nabité materiálové setkání, během kterého zjistíte, co je nového v showroomu matériO i v rozmanitém světě materiálů. Setkáte se se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte pozoruhodné informace, které za vás organizátoři třídí a dávají do kontextu. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály.

Přijďte si rozšířit obzory a načerpat inspiraci.

Rezervace e-mailem na info@materio.cz či na telefonu  +420 739 471 317. Počet míst je omezen a vstupné, 800 Kč + DPH, je možné zaplatit převodem.

Členové matériO Prague mají vstup zdarma.

Další akce