Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

LUSTR festival

Datum: 23. 9. 2021 - 29. 9. 2021
Cena: Základní: 200 Kč | Studenti: 100 Kč
Pořadatel: LUSTR, Kamous Hybernská , Praha 1
Odkaz: WWW
Facebook: Událost
Autorem letošního vizuálního stylu je Alexey Shahov, jeden z vystavujících oceněných v hlasování diváků loňského ročníku festivalu. Animace je od autora Vojty Kočího ze SULC KOLEKTIV. | Zdroj: LUSTR Autorem letošního vizuálního stylu je Alexey Shahov, jeden z vystavujících oceněných v hlasování diváků loňského ročníku festivalu. Animace je od autora Vojty Kočího ze SULC KOLEKTIV. | Zdroj: LUSTR

8. ročník mezinárodního festival ilustrace a komiksu LUSTR pro vás letos přichystal tématickou výstavu Zmar, v rámci které vám své vizuální výpovědi z posledního roku představí hvězdy české i zahraniční ilustrace. Volná přehlídka Showcase mladých talentů se zaměří na nové tváře ilustrace a komiksu a jejich tvorbu z posledního roku.

Bude probíhat od 23. do 29. září v Kampusu Hybernská. Výstavní program letošního festivalu bude mít dvě hlavní části – tematickou výstavu Zmar věnující se uběhlému pandemickému roku a netematickou přehlídku Showcase mladých talentů.

Festival do Prahy letos přiveze zahraniční hvězdy jako je francouzský kreslíř Simon Ecary, ředitel festivalu Graphic Matters Dennis Elbers nebo ředitelka Gran Salónu Mexico Maru Aguzzi. Z české scény ilustrace a komiksu se představí stálice jako Juliána Chomová, Lucie Lučanská, Přemysl Černý, Marek Rubec nebo Myokard, ale i zcela nové tváře.

Ve čvrtek 23. září proběhne zahájení a od 18:00 se můžete těšit na Planeta Nova DJs a Step By Step. 

Info

KDY: 23. 9. - 29. 9. 2021
KDE: Kampus Hybernská, Praha 1
VSTUPNÉ: Základní: 200 Kč | Studenti: 100 Kč