Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Lukáš BoB Marvan: Úvod do UX designu

Datum: 14. 4. 2016, 18:00 - 20:00
Cena: zdarma
Pořadatel: UP Zlín, budova U11 UTB, Nad Ovčírnou 3685,, Zlín
Facebook: Událost
grafika: Richard Jaroš grafika: Richard Jaroš

První z přednášek v rámci doprovodného programu k výstavě Digitální design: Pohled za pixely ve Zlíně je tady. Kurátor výstavy a designér Lukáš BoB Marvan přiblíží návštěvníkům oboru UX designu jako takový. Přijďte objevit svět #zapixely, ať už jste grafici, produktoví designéři nebo marketéři.

Na stručný úvod do problematiky User Experience Designu s přihlédnutím k webdesignu bude přednášet Lukáš BoB Marvan ve zlínském kreativním centru UP Zlín. Přednášky se nemusí bát ani začátečníci. Bude totiž obsahovat praktické rady a doporučení literatury pro začátečníky. A tak je přednáška vhodná pro všechny, kdo s UX začínají, nebo by začít chtěli, ať už ve firmě, nebo při svém studiu. A na závěr zbyde čas i pro otázky a diskuzi.

Lukáš BoB Marvan je už více než 2 roky UX designerem AVG.com. Dříve pracoval 10 let v Seznam.cz, mimo jiné vedl i tým designerů. Vystudoval n azlínské FMK UTB obor Marketingové komunikace a je kurátorem výstavy Digitální design: Pohled za pixely. Výstava proběhla v Praze během září a října 2015 a nyní je na putování po českých městech. Aktuálně je právě ve Zlíně, kde ji můžete navštívit v 14|15 Baťově institutu.

Partneři #zapixely ZLÍN: Ateliér Digitální design FMK UTB, ZLIN DESIGN WEEKUP ZLÍN, 14|15 Baťův institut

Ve čtvrtek 14. dubna vás zveme do zlínského kreativního centra!Ve čtvrtek 14. dubna vás zveme do zlínského kreativního centra!