Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

LEMARKET vánoční pop-up

Datum: 12. 12. 2020 - 20. 12. 2020
Cena: dobrovolné
Pořadatel: Lemarket - moderní tržiště, Obchodní dům Máj, Národní 63/26, Nové Město
Odkaz: WWW
Facebook: Událost
LEMARKET vánoční pop-up | Zdroj: LEMARKET LEMARKET vánoční pop-up | Zdroj: LEMARKET

Dvanáctá edice LEMARKETU se tentokrát koná ve 4. patře OC Máj v centru Prahy, a to o víkendech 12. – 13. a 19. – 20. prosince. Návštěvníci se mohou těšit na kurátorovaný výběr lokálních prodejců a k pop-upu se letos nově přidává také online verze v podobě e-shopu.

LEMARKET představí oblíbená jména od šperkařů, módních značek či dekorací až po delikatesy, kosmetiku, doplňky do bytu či dětské zboží, ale jako vždy také řadu novinek - letos je to např. značka designových doplňků do domácnosti TABLO, poctivé cukroví od ADIE dorty, ilustrované drobnosti Gigil, Keramika Koller, Une Bonne Histoire s originálními mikinami či VINNÁ - šperky ze dřeva vinné révy. 

LEMARKET vánoční pop-up | Zdroj: LEMARKETLEMARKET vánoční pop-up | Zdroj: LEMARKET

V rámci co největší podpory lokálních tvůrců jsou navíc všechna místa pro prodejce vceně poloviny obvyklé částky a vstupné pro návštěvníky je zcela zdarma. „Situace je letos mimořádná opravdu pro všechny, obzvláště malé značky však doslova bojují o přežití. Proto neustále hledáme způsoby, jak jim - kromě samotné události  pomoci,” říká Elena Janota, zakladatelkaLEMARKETU.

„Rozhodli jsme se tak založit e-shop, po kterém byla poptávka ze strany prodejců i návštěvníků již delší dobu. Nyní jde především o rychlou pomoc lokálním značkám, které se přihlásily na vánoční pop-up a e-shop má v zásadě dvě funkce - funguje jako podpora prodeje v obchodně klíčovém období roku, ale také jako pojistka (a alespoň malá náhrada) propřípad, že by nakonec musel být LEMARKET na poslední chvíli zrušen,” doplňuje Janota. E-shop bude spuštěn na začátku prosince na webu LEMARKETU a v rámci kampaně na pomoc malým lokálním značkám jej podpoří také řada influencerů, jako např. Tamara Klusová.

Info

KDY: 12. – 13. a 19. – 20. prosince
KDE: Obchodní dům Máj, Národní 63/26, Nové Město


Další akce a výstavy

Výstava: Eva Eisler – Peter Demek. House Sitters

Výstava: Eva Eisler – Peter Demek. House Sitters

Výstava, 4. 6. 2020 - 25. 4. 2021
Moravská galerie v Brně, Jurkovičova vila, Žabovřesky, Jana Nečase 2, Brno

Produktový design
Výstava: CRASHTEST 10 / ROŽNI!

Výstava: CRASHTEST 10 / ROŽNI!

Výstava, 5. 8. 2020 - 31. 1. 2021
MUD Benešov, Malé náměstí  74

Produktový design