Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Knihvazačské lekce v Reformátu

Datum: 30. 5. 2020 - 5. 11. 2020
Pořadatel: Reformát, U Studánky 241/29, Praha 7
Odkaz: WWW
Facebook: Událost

Letenská dílna Reformát je plně vybavenou knihařskou dílnu otevřenou veřejnosti. Kromě volného užívání mohou její návštěvníci vybírat z programu workshopů, intenzivních kurzů a akcí napojených na kulturní dění v Praze 7.

Během workshopů a kurzů, které jsou pro pokročilé i úplné začátěčníky, zkušení lektoři provedou studenty knihařskéhým řemeslem, seznámí s netradičními materiály, formáty a knihařskými vazbami. Studenti se naučí pracovat s knihařskými stroji, s pomocí lektorky rozvinou své návrhy, dotáhnou je do designově čisté podoby.

Pokud tak chcete věnovat více času tomu, co máte rádi, rozvíjet své schopnosti nebo se něco naučit, v Reformátu jsme pro vás připravili bohatý kurzovní program plný kreativity a knihvazačství, ze kterých si kromě hotových produktů odnesete nápady, jak využívat odpadové materiály, a odpočinete si manuální a zároveň kreativní činností v komorní společnosti.

Reformát pro dospělé

S dětmi, které přírodu vnímají srdcem, i těmi, jež ji pozorují spíše vědecky, se sejdeme v horkém létě. | Zdroj: reformat.czS dětmi, které přírodu vnímají srdcem, i těmi, jež ji pozorují spíše vědecky, se sejdeme v horkém létě. | Zdroj: reformat.cz

Reformát pro děti