Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Eastern Design Conference 2019

Datum: 8. 11. 2019 - 9. 11. 2019
Cena: 139 €
Pořadatel: Eastern Design Conference, Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice
Odkaz: WWW
Facebook: Událost

Od 8. do 9. listopadu bude probíhat druhý ročník Eastern Design Conference, který si klade za cíl vytvořit platformu, jež propojí globální design s jeho lokálním kontextem. Do Košic se sjedou úspěšní designéři, grafici, ilustrátoři a designová studia. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení 14 mluvčích ze šesti zemí Evropy.

V druhém ročníku organizátoři – košický designér Roman Juhás a producent Ľuboš Bišto – pokračují v budování konference, na kterou by se sami jako účastníci těšili. „Posouváme se od inspirace ke sdílení skutečných zkušeností a zároveň chceme vytvářet ‚Eastern‘ komunitu,“ vysvětluje Luboš Bišto. Od vztahu globálního designu a lokálního byznysu proto přecházejí výhradně ke kontextu, ve kterém se tyto zkušenosti a inspirace propojují. „Eastern je odlišný i tím, že klišé o blízkosti k mluvčím na konferenci skutečně platí. Možnost potkat světové designéry v běžném prostředí je součástí neformálního vzdělávání, o které se pokoušíme,” dodal Roman Juhás.

Mezi mluvčími druhého ročníku této konference budou například: produktová designérka Anna Marešová, jedna v současnosti z nejznámějších slovenských ilustrátorek Martina Pauková, ukrajinská full-service agentura Banda Agency, typograf a publicista Martin Pecina nebo grafický designér Jan Meisner​.

Info

KDY: 8. – 9. 11. 2019
KDE: Eastern Design Conference, Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice, Slovensko
VSTUP: 139 €


Další akce a výstavy

Cyklus seminářů o nové materialitě: Towards New Materiality

Cyklus seminářů o nové materialitě: Towards New Materiality

Seminář, 26. 3. 2020 - 26. 11. 2020
Knihovna materiálů matériO, Říčanova 19, Praha 6

Know how pro designéry