Dubnové Mint Markety

 

Kdy: 2. 4. 2022 - 30. 4. 2022
Kde: Mint Market, Ostrava, Praha, Olomouc, Litomyšl

Typ: Market
Web: Odkaz

Dubnové Mint Markety. | Zdroj: mintmarket.cz Dubnové Mint Markety. | Zdroj: mintmarket.cz

Nenechte si ujít dubnové Mint Markety hned na několika místech po České republice. Tentokrát se budou konat v těchto městech: Ostrava, Praha, Olomouc a Litomyšl. Užijte si jarní atmosféru letošních Mint Marketů a udělejte sobě nebo svým blízkým radost designérskými produkty.

MINT MARKET OSTRAVA NO. 5

Více než šedesát tvůrců z celé republiky předvede svou autorskou tvorbu na prvním letošním MINT Marketu v Ostravě v sobotu 2. dubna v Trojhalí Karolina. Těšit se můžete na obrovskou dávku krásných produktů a milých úsměvů. MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Součástí MINT Marketu bude i dětský koutek, kde si budou moci děti vyzkoušet hračky, které jsou k dispozici v ostravské Půjčovně hraček. Maminky těch nejmenších tu najdou i přebalovací a kojící koutek a za drobný poplatek se o vaše caparty postará hlídací teta. 

KDY: 2. 4. 2022 
KDE: Trojhalí Karolina, K Trojhalí 3361/5, Ostrava 
INFO: více informací naleznete na oficiální události 

MINT MARKET PRAHA NO. 34 

Více než devadesát tvůrců a designérů z celé České republiky představí svou tvorbu v sobotu 9. dubna v areálu Pražské tržnice v rámci prvního letošního MINT Marketu Praha. Na MINT Marketu se můžete těšit na více než sto stánků s pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, svíčky, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na čerstvém vzduchu a u hlavní brány Pražské tržnice budete moci podpořit malé české značky a kreativce. Po celou dobu doprovodí MINT svým skvělým setem DJ Marthy. 

KDY: 9. 4. 2022
KDE: Holešovická tržnice, u hlavní brány, Praha
INFO: 
více informací naleznete na oficiální události 

MINT MARKET OLOMOUC NO. 6

MINT Market už se v Olomouci už pěkně zabydlel a tak se můžete v sobotu 23. dubna těšit na čerstvou nabídkou českého designu v areálu Letního kina. Užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu za doprovodu speciálního setu od DJ Marthyho a udělejte si radost slušivými šaty, ručně vyráběným šperkem, bio kosmetikou nebo originální kabelkou. Vstup je jako vždy zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

KDY: 23. 4. 2022
KDE: Letní kino Olomouc
INFO: více informací naleznete na oficiální události 

MINT MARKET LITOMYŠL NO. 5 

Přes čtyřicet tvůrců a designérů z celé České republiky a Slovenska představí svou tvorbu v sobotu 30. dubna na MINT Marketu, který se uskuteční na Šantově náměstí v rámci festivalu Lázně ducha. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Tak přijďte ochutnat. Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na MINT Marketu budete moci podpořit malé české značky a kreativce, kteří to potřebují teď víc než kdy dřív.

KDY: 30. 4. 2022
KDE: Šantovo náměstí, Litomyšl 
INFO: 
více informací naleznete na oficiální události
 

Další akce