Dominika Potužáková: Hledání nových interakcí

 

Kdy: 29. 10. 2015, 18:00 - 20:00
Kde: GALERIE CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1

Typ: Workshop

Grafika: Richard Jaroš Grafika: Richard Jaroš

CZECHDESIGN a Asociace UX vás zvou na doprovodný program výstavy Digitální design: Pohled za pixely. Potkejte se s českými špičkami oboru a objevte mladý dynamický obor digitálního designu. Budoucnost je totiž digitální, tak ať vám neuteče.

O workshopu:
Přijďte si pohrát s několika fyzickými předměty, skrze jejichž funkčnost a charakteristiku budete moci nalézat nové interakce. Naučíte se nejen nové kreativní metodě, ale zároveň rozšíříte své obzory o navrhování nových interakcí fyzických produktů.

Přednášející:
Dominika Potužáková
se na produktový design specializovala již v Londýně, kde před 6 lety začala vyvíjet produkty pro zdravotnictví a well‐being. Skrze tento velmi úzce specializovaný obor se dále dostala k navrhování interaktivních systémů a produktů. Kombinací těchto témat, zdravotnictví a interaktivní produkty, dále Dominiku přivedlo ke zkoumání lidí nejen z ergonomického ale i ze socio‐psychologického hlediska. V současné době pracuje jako user‐researcher v pražské technologické firmě, kde pomoci nejrůznějších metod zkoumá její uživatele a tím podporuje designery v nových návrzích.

Workshop je zdarma. Rezervujte si včas své místo!

Workshop je součástí doprovodného programu výstavy Digitální design: Pohled za pixely.

Další akce