Dětský prodejní festival mini

 

Kdy: 18. 6. 2021 - 19. 6. 2021
Kde: Dětský festival mini, Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13, Praha

Typ: Festival
Web: Odkaz

Oblíbený rodinný festival je zpět! To nejlepší z hraček, knížek, oblečení, šperků a kosmetiky pro děti i rodiče. Tvůrčí dílny, cvičení jógy, zdobení nanuků a módní přehlídky. a navíc staročeská pouť s kolotoči a houpačkami! Chybět nebudou ani stánky s občerstvením a klidová zóna pro nakojení a přebalení dětí.

O festivalu

„Od začátku jsme mini koncipovaly jako stylový a zároveň hravý festival, kde si na své přijdou malí i velcí. Vystavovatele pečlivě vybíráme tak, aby jejich sortiment byl originální, kvalitní, pro děti i dospělé přitažlivý a vymykal se běžné komerční nabídce. Převažující domácí autory, značky a firmy zasazujeme do kontextu výrazných zahraničních zástupců. Čerstvé novinky se na mini potkávají s generacemi prověřenými ikonami. nabídka festivalu je pestrá a doplňuje ji nabitý doprovodný program pro děti všech věkových kategorií, v rámci něhož připravujeme mimo jiné unikátní tvůrčí dílny,“ přibližuje festival pořadatelka Tereza Bruthansová. 

Dřevěná hračka Tititi od Terezy Talichové, Mrťafa | Zdroj: TititiDřevěná hračka Tititi od Terezy Talichové, Mrťafa | Zdroj: Tititi

5. výročí festival slaví vizuálem s pěti červenými puntíky a ručně _malovanou dřevěnou figurkou od designérky hraček Terezy Talichové, tvořící pod značkou tititi. Umělecká ředitelka mini Zuzana Lednická nechala vizuál rozehrát animací, v níž _se prolíná pět figurek s různým dekorem. Tereza Talichová také vytvoří velkou sochu, jež _se stane středobodem festivalu. A navíc bude Tereza též _autorkou tří mini cen v podobě _ručně _malovaných dřevěných figurek, které porota udělí vystavovatelům za nejzajímavější počiny.

Nedílnou součástí festivalu je doprovodný _program. Děti se mohou těšit na tvůrčí dílny s kreativním epicentrem Vzletná, spisovatelkou Irenou Hejdovou a nakladatelstvími Host, Pikola nebo Meanderhudební workshop La školouzdobení nanuků _Lunar Lelí’s cupcakes cvičení jógy s angličtinou od Little Bubbles. Jako bonus proběhnou na festivalu letos také módní přehlídky, které bude moderovat Emma Smetana. Tři české značky Shark in the Park, Wildmoon Šimido spolu s francouzskou Tajinebanane předvedou modely jak pro děti tak pro maminky.

Info

KDY: 18. – 19. června 2021, 10–18 hod.
KDE: Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7 - Holešovice
VSTUP: vstupné na jeden den: 150 kč, festival pass na oba dny: 200 kč, děti do 12 let: zdarma

 

Další akce