Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Design Thinking

Datum: 13. 9. 2016, 18:00 - 20:30
Cena: zdarma, nutná registrace
Pořadatel: DEPO2015, Presslova 14, Plzeň
Facebook: Událost
Zdroj: Asociace UX Zdroj: Asociace UX

Pomocí metody Design Thinking v agentuře Beneš & Michl začínají každý větší projekt - nový brand, či nový web. Jakub Michl vás provede praktickým workshopem a naučí vás, jak pomocí této metody lépe porozumět uživatelům a vytvořit tak produkt, který budou mít uživatelé opravdu rádi.

Stojíte před problémem a nevíte kudy do něj? Vyzkoušeli jste snad už všechny metody, ale vůbec se Vám nedaří problém rozlousknout? Potřebujete sjednotit tým, aby se soustředil právě nad jednou věcí? Zkuste metodu design thinking.
Na dvou a půl hodinách dlouhém workshopu se naučíte, jak aplikovat metody design thinking v každodenní praxi - a to jak v pracovním, tak soukromém životě. Budete pracovat v týmech a funkčnost metody si ozkoušíte na reálném příkladě.
Workshop je určen naprosto všem - jak technicky, tak kreativně zaměřeným lidem - čím pestřejší budou týmy, tím lepších výsledků se dosáhne.

Workshopem Vás provede Jakub Michl, teamleader v agentuře Beneš & Michl, která již 10 let pomáhá klientům v budování značky a tvorbě stránek. Pečují např. o firmy jako jsou CrossCafe, SegaFredo, či FC Viktoria Plzeň.

Vstup zdarma.
Registrace předem nutná. Kapacita max 20 lidí.